MAOZ HOME      MAOZ REPORT      WHO WE ARE      WHAT WE DO      DONATE NOW      STORE       I STAND WITH ISRAEL      CONTACT US

IstandwithIsrael:
בניית גוף המשיח בארץ

דצמבר 2017
כסלו - טבת, תשע"ז

1217 - Top - Yahad - Lemaan - Hachayal

תעודת הוקרה מ"יחד למען חיילי ישראל", ל-IstandwithIsrael.
משמאל: ליאורה קברל אזולאי, מתאמת משאבים ב"יחד". איציק איסאן, מנהל הכספים של "מעוז" ישראל. סגן אלוף חווייר רוזנפלד, מנהל הכספים של "יחד".
ארי סורקו-רם ושירה סורקו-רם, מייסדי "מעוז ישראל צור". רחלית נדב, מנהלת המשרד ב"מעוז".


מאת שירה סורקו-רם

אחד הדברים שאנחנו אוהבים מאוד לעשות בארצנו היפה הוא לעזור לאנשים אחרים. בגיליון הזה, נספר בדיוק איך עשינו את זה במהלך שנים עשר החודשים האחרונים. כשאני כותבת "אנחנו", אני מתכוונת לשותפים שלנו ב"מעוז", כלומר – אתם!

למעשה, במשך שנים עשר החודשים האחרונים בלבד, השותפים שלנו ב"מעוז" העניקו לנו את הזכות לתרום 772,737 דולרים אמריקנים לחמישים ואחד אנשים שונים, עשרים וחמש קהילות ושבעה עשר ארגונים בארץ. בסך הכול, הרבה מאוד נתינה ואהבה שיכולנו להרעיף על עמנו ברחבי הארץ.

אנשים רבים בקהילה המשיחית היפה שלנו בארץ, נהנו מהסיוע של IstandwithIsrael – החזונות שלהם הופכים למציאות, הייאוש שלהם הופך לתקווה, הרפיון שלהם הופך לאמונה. הסיפורים המרגשים ומחממי הלב של חלקם, מופיעים בגיליון הזה.

השפענו גם על החיים של הלא מאמינים בארץ – ניצולי שואה, עולים חדשים, תלמידים בבית הספר ואפילו מרכז קהילתי... הכול כדי להראות להם את האהבה של אדוננו בדרכים מוחשיות. עזרנו לחיילים משוחררים, משיחיים ולא משיחיים, והענקנו להם מלגות לאוניברסיטה וללימודים מקצועיים.

אנחנו מזמינים אותך לשבת, לקרוא וליהנות ממה שאלוהים עשה בשנה האחרונה, באמצעותך! זה ישמח את ליבך ויברך אותך מאוד.

חזרה למעלה


 

 

אלוהי ישראל
הוא גם האלוהים שדבר לא נבצר ממנו

אלוהים קורא לנו להתייצב לצד הנזקקים, וזכינו לסייע למשפחה שחייה השתנו כליל בזכות אמונתה. להלן סיפורה המדהים:

1217 - Yacov - Koifman


יעקב

שמי יעקב קויפמן, בן עשרים וחמש מאשדוד. אני שף במקצועי, ולמדתי קולינריה במכללת השף. היום אני עובד בבית קפה באולם הספורט באשדוד. נערים מהקהילה שלנו באשדוד עובדים בבית הקפה, ואנחנו מוצאים הזדמנויות להכריז את הבשורה.

אני רוצה לספר לכם איך התחלתי להאמין בישוע, משיח ישראל.

גדלתי במשפחה יהודית מסורתית, שומרת מצוות. כל חיי למדתי שישוע הוא "יש"ו" (ראשי תיבות של "יימח שמו וזכרו"). אמרו לי שהוא האלוהים של הגויים ולא של היהודים, ושאסור בתכלית האיסור ליהודים להאמין בו או אפילו לדבר עליו בנימה חיובית, כי זוהי עבודת אלילים.

לפני שלוש שנים, האחיין שלי חלה בסרטן והתאשפז. הרופאים אמרו שהסרטן גרם לפטרייה קשה שהתחילה להתפשט לכיוון המוח. היא כבר הגיעה לעינו, והפתרון היחיד היה ניתוח שבכל מקרה היה מותיר אותו עיוור ונכה המקבל תזונה רק באמצעות צינור בבטן. ללא הניתוח, הפטרייה הייתה מגיעה למוח, והוא היה מת.

ביקשנו מרבנים רבים לבוא ולהתפלל בשביל התינוק, אבל נותרנו בלא מענה. בתקופה הזאת, שמע לראשונה אחי הבכור חן על ישוע ועל הריפוי בשמו. למרות התנגדותו הארוכה לישוע, כבר לא היה אכפת לו והוא אמר לעצמו: "אם זה מה שיציל את הילד שלי, אני מוכן לעשות הכול". הוא האמין בישוע בלבו והתפלל מתוך ביטחון מוחלט באלוהים שאלוהים ירפא את התינוק. הוא עשה זאת באמונה ובטח באלוהים. למחרת בבוקר נכנסו הרופאים עם פרופסור לחדר בבית החולים, והופתעו ממראה עיניהם – נס! הפטרייה נעלמה כליל! הרופאים ממשיכים להשתמש בסיפור הזה כדי להעניק תקווה לחולים רבים אחרים.

אחרי הנס הזה, אחי בישר לי את הבשורה וסיפר לי על האור של ישוע היהודי מהברית החדשה. הופתעתי לגלות את כל הפסוקים על ישוע בתנ"ך. מצד אחד, זה הדהים אותי, ומצד שני, הרגשתי נורא. אמרתי לעצמי: "וואו, כל החיים שלי היו שקר. כל החיים שלי שיקרו לי אנשים והסתירו ממני את האמת... הסתירו ממני את הישועה!" כעסתי מאוד.

כשהתחלתי להאמין במשיח, עבדתי ב"ג'פניקה" – מסעדת סושי יוקרתית. הייתי השף הראשי ועבדתי שעות ארוכות. לא היה לי זמן לשרת את אלוהים ולהקדיש לו את חיי, והתחלתי להתפלל אליו ולבקש את עזרתו.

אחרי כמה שבועות, אחד מידידיי, איש עסקים, הציע לי שותפות של חמישים אחוזים בבית קפה, בלי צורך להשקיע אגורה. באותו רגע ידעתי שזה בלתי רגיל וחייב להיות מאלוהים. קיבלתי את ההצעה והפכתי לשותף בבית קפה עם שותפות שווה.

אבל אחרי זמן מה ראיתי שהשותף שלי מעלים הכנסות, סוגר עסקאות "מתחת לשולחן" וגונב מהמדינה. זכרתי שישוע ציווה עלינו לתת לקיסר את אשר לקיסר, ולאלוהים את אשר לאלוהים. ההתנהגות של השותף שלי הטרידה אותי מאוד, אבל ידעתי שהעסק הזה הוא מאלוהים וביקשתי מאלוהים הדרכה.

אלוהים ענה לי מהר, ואחרי שבוע הציע השותף שלי למכור לי את המחצית שלו בעסק תמורת 100,000 ₪ (28,000$). (אני מזכיר לכם שקיבלתי את המחצית שלי חינם!) לא היה לי סכום כסף כזה.

התפללתי שוב, ושוב הגיעה התשובה מהר. השותף הציע לי לשלם חצי מהסכום מיד, ואת השאר בתשלומים חודשיים, אבל עדיין חששתי. התפללתי בשלישית, ואלוהים ענה לי. השותף שלי אמר שהוא ימכור לי את חלקו בעסק אם אשלם לו 8,000 ₪ בחודש (2,300$). בהתאם לחישובים שלי, זה לא היה רווחי, אבל ידעתי שאלוהים נתן לי את ההזדמנות הזאת ושיש לו מטרה ותוכנית. הסכמתי להצעה, ובטחתי באלוהים שיברך אותי.

בעזרת IstandwithIsrael, שילמתי את החוב שצברתי באותה תקופה, קיבלתי מרחב נשימה ויכולתי להמשיך הלאה. אני בטוח שאלוהים שלח אתכם אליי. אני יודע שהעסק הוא מקור הכנסה בשבילי, אבל הוא גם מקום של ברכה לנוער מהקהילה שלנו, והם נהנים מהעבודה בבית הקפה. מעבר לזה, אנחנו מכריזים את הבשורה ומשרתים את בני עמנו. גם אימא שלי נושעה לאחרונה.

אנחנו מודים לתורמים מכל רחבי העולם, שתורמים כדי לעזור לזולת. כל העובדים שלי ואני, מעריכים אתכם על העזרה ומהללים את אלוהים על הארגון הזה. תודה לישוע עליכם!

חזרה למעלה


משפחות משיחיות מכות שורש

המשאלה הגדולה ביותר של משפחות משיחיות רבות היא להכות שורש בארץ. מבחינה כספית הדבר כמעט בלתי אפשרי בגלל הדרישה להון עצמי גבוה ובשל משכורות נמוכות מהממוצע. התרומות שלכם מתרבות, ומשפחות רבות יותר ויותר מתפתחות ומכות שורש בארץ.

רוסטם ואליסה

1217-Rustam-and-Alyssa

אנחנו רוסטם ואליסה, עולים חדשים מאוקראינה.

"אני בן שלושים ושלוש ובתנו, מוריאל, בת ארבע. שמעתי על ישוע לראשונה בגיל שמונה עשרה. פגשתי מכר שפעם היה מכור לסמים ועבריין, והוא סיפר לי כיצד ישוע שינה את חייו. בשלב זה כבר אני הייתי מכור לסמים כמה שנים.

המכר לקח אותי למרכז גמילה, שם נגמלתי מסמים. היו לי כמה כישלונות בחיים, אבל תמיד ידעתי שרק אלוהים יכול לעזור לי. כבר שמונה שנים אני חופשי מסמים. אלוהים נתן לי משפחה – אישה שאני אוהב וילדה נפלאה. אלוהים הביא אותנו ארצה לפני ארבע וחצי שנים.

כשהגענו, הצטרפנו מיד לקהילת בית הלל באשדוד. התחלנו לשרת בקהילה, ואנחנו ממשיכים להתנדב שם. שכרנו דירה וחלמנו על דירה משלנו. השכירות בארץ גבוהה מאוד, וכמובן גם מחירי הרכישה, אפילו לדירות קטנות מאוד. התפללנו וחיכינו לנס מאלוהים. באפריל 2016 סיפרו לנו ידידינו על הגרלה ממשלתית של דירות מוזלות למשפחות חסרות דיור. הצטרפנו להגרלה בתקווה לזכות בדירה במחיר הנמוך בעשרים עד שלושים אחוזים ממחיר השוק, ושההון העצמי הנדרש לרכוש אותה הוא רק עשרה אחוזים מערכה. אחרי חודשיים, קיבלנו מכתב המודיע לנו שזכינו בהזדמנות לרכוש דירה בראש העין. [אגב, זוהי עיר מוצאה של גל גדות, וונדרוומן. העורכת] האדון ישוע נתן לנו הזדמנות שיכולנו רק לחלום עליה. כל מה שנותר היה לשלם את ההון העצמי בסך עשרה אחוזים, ולא היה לנו כסף. שנינו עבדנו תמורת משכורת מינימום. היה לנו קשה מאוד לגייס את הסכום הדרוש תוך זמן קצר, וידענו שנפסיד את ההזדמנות שלנו לרכוש דירה בארץ.

אנשים בקהילה שלנו סיפרו לנו על IstandwithIsrael, וייעצו לנו להגיש בקשה לסיוע. באמצעות הקהילה, פנינו מיד לסיוע, ותוך זמן קצר, זכינו לנס כלכלי. זאת הייתה ברכה! הודות לעזרה שלכם, יכולנו לשלם את התשלום הראשון ולחתום על חוזה רכישה!

אנחנו מודים לאלוהים על IstandwithIsrael ועל אנשים שאלוהים נגע בליבם כדי שיתרמו ליהודים המשיחיים בארץ ויסייעו להם."מרקו

1217-Marco-Ben-Or

"שמי מרקו בן אור. נולדתי באי הקומוניסטי קובה בשנת 1975 למשפחה ממוצא יהודי ספרדי. גדלתי באווירה חילונית, ולימדו אותי מגיל צעיר שאלוהים הוא האופיום של ההמונים. בכל זאת, במהלך השנים, "איכשהו" חיפשתי את האמת על אלוהים ואת התשובות לשאלות הקיומיות שלי. איש לא ממש ענה לי. אחרי מאבק ארוך לחופש מהקומוניזם, היגרתי בשנת 1995 לארצות הברית. כשהייתי בן עשרים ואחת, בזמן שהייתי סטודנט באורלנדו שבפלורידה, הציג בפניי מבשר צעיר את העקרונות הפשוטים ורבי העוצמה של הבשורה. מצאתי את התשובות שחיפשתי נואשות. ישוע הוא הדרך והאמת והחיים שחיפשתי! האהבה של מושיעי וההיכרות עם אלוהי אבותיי, שינתה אותי כליל. כעבור כמה שנים, אלוהים קרא לי לעלות לארץ בהתאם לנבואות. עליתי לארץ בשנת 2003, ולהפתעתי, התאהבתי מיד בארץ וכבר בחודש הראשון, גם במאמינה צברית שפגשתי בזמן שעבדתי כמתנדב.

אשתי, רינת, נולדה בשנת 1982, למשפחה של עולים חדשים שהתחילו להאמין בזמן שהיו בקיבוץ, כמה שנים קודם לכן. הם חינכו אותה להכיר את אלוהים ואת המשיח, ומגיל צעיר, היא החליטה ללכת אחריו. פגשתי אותה בזמן שעמדה לסיים את שירותה בצה"ל, ואחרי שנתיים של תפילה וחיפוש רצון אלוהים, התחתנו. אלוהים בירך אותנו בשלושה בנים: עמיחי, עשהאל ורפאל. היום אני עובד כמהנדס מכונות ורינת היא מדריכת תיירים מורשית.

לפני כמה שנים, התחלנו לבנות בית מהחסכונות שהיו לנו, עם סיוע משפחתי והלוואות בנקאיות. לא היה לנו מושג כמה יקר וקשה התהליך. לקראת סוף תהליך הבנייה, אזלו הכספים, ואת המעט שנותר לנו, הפסדנו בגלל חברה לייצור חלונות שפשטה את הרגל.

פתאום מצאנו את עצמנו עם בית לא מרוהט, בלי כסף להשלים את הבנייה, החזרי הלוואות גבוהים ודמי שכירות. התקווה היחידה שלנו הייתה שאלוהים, שהציב אותנו בדרך הזאת, יספק לנו את הדרוש. המשכנו להאמין, עבדנו קשה וציפינו לנס.

בשלב הזה שמענו שנקבל סיוע מ-IstandwithIsrael. החדשות הגיעו כמו גשם בעתו. בעזרת הכספים שסיפקתם לנו וסיוע נוסף מהמשפחה, הצלחנו להזמין דלתות וחלונות ולהשלים דברים רבים שהיה צורך לעשות בבית. אנחנו מאמינים שהארגון שלכם, והאנשים התומכים בו, תומכים בגוף המשיח בארץ, כפי שציווה אדוננו על השליחים.

אנחנו מודים לכם על הנכונות שלכם לתרום. הלוואי שאלוהי אבותינו ירעיף עליכם ברכות בגלל האהבה והנדיבות שלכם.

חזרה למעלהההתגייסות לצה"ל היא חלק מהייעוד שלנו בארץ
ההגנה על העם היא חלק מהאחריות שלנו

IstandwithIsrael גאה לעמוד עם החיילים המשרתים את ארצנו בגבורה, ותומכת בהם בדרכם להשכלה גבוהה ובשאיפתם המקצועית, באמצעות הארגון "יחד למען החייל".

1217-IDF-certificate.jpg

חיילים

הודות לתרומה שלכם ל"יחד למען החייל", אנחנו ממשיכים בפעילות שלנו לרווחת חיילי צה"ל ומשמר הגבול – חינוך ורווחה, דאגה לאלפי חיילים בודדים (חיילים שהוריהם אינם חיים בארץ), תמיכה בחיילים ממשפחות נזקקות וכן הלאה. יחד אתכם, נמשיך להעניק להם חיבוק חם ואוהב.

השנה אנחנו משיקים פרויקט חדש שיזם הרמטכ"ל – קרן מלגה לחיילים משוחררים. בעזרת התרומות שלכם, הקרן הזאת תעניק הכשרה אקדמית/מקצועית לכל חייל משוחרר.

במילים אחרות, בנוסף על הדאגה לרווחת החיילים שלנו לאורך השירות שלהם, נמשיך לתרום לעתידם ולשילובם המוצלח בחברה אחרי השחרור, כמחווה של הערכה על שירותם הנאמן.

משרד הביטחון ממן את כל העלויות של גיוס התרומות ומימושן, ולכן, התרומות מגיעות ליעדן במאה אחוזים.

סגל אלוף חווייר רוזנפלד
יו"ר "יחד למען החייל"
ישראל ואמריקה הלטינית

 

חזרה למעלהכשאסון מכה, אנשי אלוהים מגיבים

מתוקף השליחות שלנו להיענות לצרכים של משיחיים הסובלים בארץ, אנחנו אסירי תודה על התרומות שלכם, המאפשרות לנו לסייע לאלמנות, ליתומים, לילדים עם צרכים מיוחדים ולמשיחיים נזקקים. גוף המשיח בארץ הולך וגדל, ואנשים רבים זונחים את אורח החיים הקודם שלהם שהיו בו סמים, הימורים והתמכרויות, ונהנים מהסיוע של IstandwithIsrael כדי להשאיר את עברם מאחוריהם. אנחנו מציעים עזרה כשמנהיגי הקהילה שלהם מאשרים שהם מסורים כליל לישוע המשיח והאדון.

מרינה

1217-Marina-Brodskaya.jpg

"שמי מרינה ואני אם לשני בנים נפלאים, אריק ואדם.

למרבה הצער, מצאתי את עצמי במצב קשה מאוד. בעלי נטש אותנו וחזר לרוסיה, והשאיר אותי ואת הילדים לבד. הקטן היה בן ארבעה חודשים בלבד, והבכור בן כמעט שנתיים. הייתי בתהליך של החלמה מניתוח, ולא יכולתי לעבוד עם שני ילדים קטנים בבית. בעלי לקח את כל הכסף שהיה לנו, ולא הותיר לי דבר. ביקשתי סיוע מהקהילה שלי, וקיבלתי סיוע מ-IstandwithIsrael.

אני אסירת תודה לאנשים שאינם אדישים לאסונות של הזולת, ושנענו לקריאה לעזור כלכלית לי ולילדיי.

אני שולחת תודה ענקית לכולם, וברכות רבות."

 

 

 

 

 

 

 

 

חזרה למעלה


הכשרת ילדי אלוהים בארץ

"מעוז" ו-IstandwithIsrael תמיד ראו זכות גדולה ביכולת לעזור למאמינים בארץ להגשים את ייעודם. אנחנו רוצים לקדם את מלכות אלוהים ולהרחיב אותה, בעזרת הכשרת ילדי אלוהים בארץ. להלן שתי עדויות של מאמינים ישראליים שקיבלו מלגות כדי ללמוד מקצוע ולפאר בו את אלוהים.

1217 - Alla - Reichsdtadt"אני חושבת שארגון IstandwithIsrael חשוב מאוד. הוא מאפשר למשפחות כמו שלנו להתבסס בארץ,
לרכוש השכלה ולהפוך לחלק חשוב של החברה שלנו."

אלה

"שמי אלה רייכשטדט. אני נשואה לאלכסיי ויש לנו שלושה ילדים – מוריאל, רוני וטלי.

התחלתי להאמין במשיח בשנת 1993. תמיד חיפשתי את אלוהים בליבי, וכשהייתי בת שתים עשרה, פגשתי מאמינים בישוע, והם הזמינו אותי לאספה. מאז הפכה האמונה במשיח לחלק עיקרי בחיי. אימי התחילה להצטרף אליי לאספות, וגם היא האמינה במשיח. כעבור שישה חודשים, גם אבי התחיל להאמין. ידענו שאלוהים שומע את תפילותנו.

בשנת 1998 נישאתי לאלכסיי ועלינו לארץ, וכאן נולדו ילדינו. כשנולד בננו רוני, נתקלנו בקשיים גדולים. במהלך ההיריון שלי אובחן אצלי CMV (ציטומגלו, זיהום ויראלי). הרופאים הציגו בפנינו פרוגנוזה נוראה, והמליצו בתוקף להפיל את התינוק. כמובן, סירבנו. היום בננו בן עשר. הוא איננו יכול ללכת או לדבר, וזקוק לטיפול מסביב לשעון. לכן, אני יכולה לעבוד רק במשרה חלקית.

לפני שנה, אלוהים הדריך אותי ללמוד עיצוב פנים. זאת, אחרי חיפוש ארוך ותפילות רבות בנוגע לתחום שבו אני יכולה להשתמש במתנותיי, לשרת את אלוהים ולהתפרנס. IstandwithIsrael עזר לי לממן את הלימודים.

אני מודה לכם על ההשקעה שלכם בחיי ובמשפחתי. בעזרתכם, אני יכולה לממש את החלום שלי ולהיות לברכה למשפחתי ולאנשים רבים אחרים.

תודה לכם על ליבכם הפתוח."תמיכה בנוצרים ערבים המחפשים את ייעודם

ג'ריס

1217 - Jeries - Zibani

"שמי ג'ריס זיבני, ואני מכפר יסיף. גדלתי בבית של ערבים מאמינים, והתחלתי להאמין במשיח בשנת 2012, בקהילה בנהריה.

אחרי שסיימתי תיכון, השתלבתי בלימודים במכללת אורט בראודה להנדסה בכרמיאל.

אבי היה מעורב בתאונה קשה באפריל השנה, וסבל משברים מרובים ברגלו. יש לו סיכות רבות ברגל, אבל היא עדיין לא נרפאה, והוא איננו מסוגל לעבוד. אני עובד בבית קפה כל השבוע, ועוזר בהתנדבות בבית המלאכה של אבי לאלומיניום, רק כדי לקיים את העסק שממנו משתכרת משפחתי. זוהי השנה הראשונה שלי במכללה, ולכן אני עובד קשה כדי לממן את לימודיי.

פניתי לארגון IstandwithIsrael לקבלת סיוע כדי לממן את שכר הלימוד, שהיה מעבר ליכולתי.

אני אסיר תודה על עזרתכם, המאפשרת לי להמשיך בלימודיי ולהגשים את קריאת אלוהים בחיי. אני רוצה להדגיש שאלמלא IstandwithIsrael, לא הייתי יכול להמשיך בלימודיי. שוב, הודות לתרומתכם הנדיבה, יהיה לי עתיד טוב יותר.

אני מודה לתורמים של IstandwithIsrael. אתם תרומה גדולה לגוף המשיח בארץ – יהודים וערבים כאחד. הלוואי ששכרכם יהיה רב."

 

 

 

 

 

 

 

חזרה למעלה

ארבעה מתוך שבעה עשר הארגונים
שאנחנו תומכים בהם בישראל

מקור התקווה

1217 - Makor - HaTikvah

אנחנו תומכים בבית הספר "מקור התקווה" בירושלים, כי אנחנו מאמינים שהזכות הגדולה ביותר האפשרית להורים משיחיים, היא לשלוח את ילדיהם ללמוד בבית ספר שיעודד את אמונתם.

אנחנו מתפללים שבבוא היום, בית הספר "מקור התקווה" יהיה הראשון בשורה של בתי ספר משיחיים ברחבי הארץ, שבהם יוכלו ילדים משיחיים להתבסס בדרכי אלוהי ישראל, וללמוד לצד ילדים מאמינים אחרים.

קציר

1217 - Katzir

אנחנו תומכים ב"קציר" בגלל הפעילות הדינמית שלו בקרב בני הנוער בכל שנה, באמצעות כנסי נוער בחופשות ובחגים.

ילדים רבים ממשפחות משיחיות, מספרים שהילדים שלהם התמסרו לאמונה בישוע בכנסים האלה. וכשמתחיל להיות להם קשה, הכנסים בקציר, הנערכים כמה פעמים בשנה, מחזקים אותם באמונה.ישוע ישראל

1217 - Yeshua - Israel

אנחנו תומכים באולפן ההקלטות של קובי ושני פרגוסון (בתנו וחתננו) כי אנחנו מאמינים שחזונם להקים דור חדש של נגנים וזמרים כמו הלויים דומה ללוויים ששרו והיללו במקדש.

גם קובי וגם שני הם מוזיקאים השואפים שההלל יישמע בכל רחבי הארץ.בית הישועה

1217 - Beit - HaYeshua

אנחנו תומכים ב"בית הישועה", כי אנחנו מזהים שם שאיפה גדולה לבשר.

בימי החופשה שלהם מהעבודה, המאמינים שם הולכים ברחובות תל אביב ומבשרים למכורים לאלכוהול ולסמים ולחסרי בית. הם מתפללים עם זרם של אנשים שרוצים להשתחרר מחטא, משעבוד ומחולי, ושמוכנים להגיע למרכז הגמילה בירושלים. יש אנשים שנסוגים, אבל אחרים מאמינים בגואל, ישוע המשיח, ויש להם עדויות נפלאות.

הארגון מנהל כמה בתים למאמינים. אלה עובדים ביום כדי לשלם שכירות ודמי מחיה ומתפללים ולומדים את כתבי הקודש בכל יום.

חזרה למעלה

 

מדבריו של מנהיג קהילה מחו"ל

1217 - Pastor - Robאנדי וג'יין רוב


חלפו כמעט שלושים שנה מאז פתח אלוהים את עינינו ואת ליבנו לתוכניותיו ולמטרותיו לעם היהודי, ולקשר החשוב בין ההבנה הזאת לבין האמונה המשיחית.

אנחנו מייסדי הקהילה ומנהיגיה, ושואפים לבסס את קהילתנו באהבת אלוהים לעם הברית.

השיתוף עם "מעוז ישראל" הוא דרך מיוחדת מאוד להגשים את המטרה הזאת באמצעות שליחת סיוע כלכלי, הדרכה לגבי תפילה ועדכון לגבי המתרחש.

אנחנו מעריכים את הביקורים של "מעוז ישראל" בקהילתנו, והקשר בינינו הולך ומתחזק.

השיתוף שלנו עם "מעוז ישראל" הוא עמוד השדרה של הקשר שלנו עם ישראל ועם העם היהודי, ובעזרתו אנחנו מקיימים את "קורס קשר" (מטעם ארגון "ידידים נוצרים לישראל" בבריטניה) וחגגנו יחד את ליל הסדר בקהילה שלנו. הפרי הוא שאנשים רבים בקהילתנו מתחילים להבין את אהבת אלוהים לעמו היהודי.

אנחנו קהילה חדשה יחסית, ולכן אנחנו רוצים למצוא דרך שבה אנחנו יכולים להשתתף במלאכה האמיתית בשטח בארץ. בסוף השבוע שבו שלחנו את התרומה הראשונה שלנו לתמיכה במעוז, זכינו לפריצת דרך רוחנית משמעותית בקהילה.

אנדי וג'יין רוב
מנהיגי קהילת Revival
בילריקיי, אנגליה

חזרה למעלה