MAOZ HOME      MAOZ REPORT      WHO WE ARE      WHAT WE DO      DONATE NOW      STORE       I STAND WITH ISRAEL      CONTACT US

אירופה חדשה ושונה

נובמבר 2015
חשון - כסלו התשע"ו

1115 - Top - Boatload of Migrants
חיל הים האיטלקי מציל סירת מהגרים המגיעה מצפון אפריקה. יותר מ-3000 מתו השנה בים בניסיון להגר לאירופה.


 

מאת שירה סורקו-רם

מאז מלחמת העולם השנייה, איש מאתנו לא שמע על עקירה והגירה של מיליוני בני אדם מהסוג שפוקד אותנו בימינו. מיליוני מוסלמים מרחבי המזרח התיכון ואפריקה, נוהרים בימינו ליבשת אירופה.

הבלוגר היהודי איזי ליבלר מגיב בזהירות רבה:

"אין זה אנושי לא להיענות בחמלה לתמונות הטרגיות והמחרידות של סבל הפליטים.

התמונות האלה מעוררות אצל היהודים, יותר מאשר אצל כל אחד אחר, את הזיכרונות המחרידים של עברם. תמונות אלה מזכירות את הזוועות שחוו משפחותיהם ובני עמם, נוכח עולם אדיש ששיתף פעולה עם הנאצים ולא סיפק מקלט ליהודים שביקשו להימלט מתאי הגזים". (www.jpost.com)

אנחנו, החיים במדינה דמוקרטית, איננו באמת יכולים אפילו להעלות על הדעת את סבלם של הפליטים הנודדים, הנמלטים על חייהם משדות הקטל בלי שום מקלט נראה לעין. איננו יודעים דבר על חציית מדבריות, מעבר בשטח אויב, הסתננות מעבר לגבולות, לינה ברחובות ובשדות. איננו יכולים באמת להבין את הצורך המתמיד להימנע מאונס, שוד ועינויים, וכל זה במזג אוויר חם כמו תנור או קר ורטוב, וכל זה תוך מאמץ לגבור על המוות בגלל בריונים, טורפים או טביעה בים.

1115 Ferry boats rescue Syrian refugeesאניות מעבורת מצילות את הפליטים הסורים המגיעים ליוון.

וכך העולם מתבונן בחרדה בכנופיות, במיליציות ובשבטים האסלאמיים שמטילים טרור, מענים ונלחמים זה בזה. ברגע זה יש כמעט 11 מיליון סורים עקורים בארצם או רשומים כפליטים בירדן, בלבנון, בטורקיה ובעיראק. מספר זה הוא מחצית האוכלוסייה הסורית נכון לפני ארבע שנים.

עמי אירופה בוהים בזרם הפליטים בלי שום מושג מה לעשות. האמת היא שהתופעה היא מחוץ לשליטתם. האיחוד האירופי דן כאחוז דיבוק כיצד לחלק 120,000 פליטים בין 28 מדינות, כשלמעשה צפויים להגיע עד סוף השנה כ-800,000 עד מיליון פליטים לגרמניה לבדה.

הונגריה הקימה גדרות פה ושם, אבל כפי שאמר פקיד רשמי, נחילים של אלפים בתנועה הם כמו מים. אם מקימים מחסום כדי לעצור אותם, הם מוצאים דרך אחרת לעבור.

קצה הקרחון

אמין עוואד, אחד מנציבי האו"ם לענייני פליטים, אמר לעיתונאים בז'נבה שייתכן שאלפי הפליטים המגיעים מדי יום לגבולותיהן של ארצות אירופה הם רק קצה הקרחון.

הסתכל על המהגרים האלה עכשיו: 550,000 תקועים במדינות הבלקן וכ-1,300,000 צפויים להגיע עד סוף השנה לארצות כגון גרמניה, אוסטריה ושבדיה.

רוסיה מחזקת את בשאר אל אסאד בסוריה, ודאע"ש ואיראן נלחמות זו בזו על עיראק, ואין כל סימן לסוף הכאוס וההידרדרות שוודאי יגרמו לכך שאינספור גלים חדשים של עקורים יגיעו ליבשת אירופה.

איך אפשר לעצור מאות אלפים?

מה קורה כשצבא של עשרות אלפי מוסלמים צעירים נואשים ניצב בפני כמה שוטרים של משטרת ההגירה האירופית, או אפילו מול כמה מאות אנשי מילואים מגויסים? צבא המהגרים הזה גובר על רשויות החוק ללא כל קושי.

המונים מגיעים למעברי גבול בבלקן ומעוררים תרחישים של מבקשי מקלט נואשים הפורצים את המחסומים בגלל צורך באוכל, במים ובמקלט, כשהם נחושים להגיע למדינות משגשגות יותר.

כיצד יכולים אירופאים שמאמינים בסיוע לעניים, הענקת זכויות שוות לכול ובחופש דתי לכול, להילחם בצונמי של צעירים אסלאמיים שבאים לייצור עולם חדש בהתאם לדתם? כן, כ-80% מהם הם גברים רווקים המגיעים בלא אב ואם, אישה או ילדים.

הם אינם מגיעים רק מהמזרח התיכון. אריתראים, אפגנים, פקיסטנים שמעו גם הם, בין היתר, שיש באירופה ארצות עם אנשים נחמדים שיתנו להם בית ועבודה לצד זכויות רפואיות – הזדמנות לפתוח בחיים חדשים. עשרות אלפים מתוך מאה ועשרה מיליון איש באפריקה כבר צועדים אל עבר חופי הים התיכון, בתקווה למצוא סירת מבריחים וחיים טובים יותר. שוב, כמעט רובם מוסלמים.

היכן המשפחות?

כתבת של רשת "פוקס ניוז" ביקרה באוסטריה לפני כמה ימים וכתבה: "זוהי איננה הגירה, זוהי פלישה". היא אישרה שמקורות אירופאים אומרים ש-80% מהמהגרים הם גברים הנעים בין הגילאים 45-18. היא שוחחה עם מבקשי מקלט בתחנת הרכבת המרכזית ומסרה שאין להם שום כוונה להיטמע בתרבות האירופאית. למעשה, המסורות האלימות של התרבות הערבית האסלאמית כבר ניכרות עם נהירתם של המהגרים.

משמעותה של ההגירה הזאת היא שהמהגרים המוסלמים ישנו את אירופה לנצח.

"לפתע פתאום" מרגישים אזרחי אותן מדינות הפרה של ביטחונם האישי. גבר שוודי סיפר שאשתו איננה יכולה לצאת להליכה אחרי החושך. ילדיו אינם יכולים לנסוע לבית הספר באוטובוס. יש אונס, התעללות בילדים, גניבות וכנופיות חמושות בסכינים, שתכופות נלחמות זו בזו.

נחילים של תושבים חדשים פגעו קשות בשכונות והמרקם הלאומי יקר הערך נפרם. נהירת הזרים פוגעת במרקם הדמוקרטי ויוצרת פילוגים. אירופה מידרדרת לקראת ייעוד מזרח תיכוני. בשפה דרמטית יותר, האסלאם כובש את אירופה.

אירופה מממנת את האסלאמיזציה שלה

למעשה, אירופה מממנת את האסלאמיזציה שלה. המבריחים מעבירים כסף במעין פיקדון בסגנון המאפיה – הכול מיד ליד, עוקף בנקים. חלקים שונים של המסע עולים בסביבות 10,000 דולרים, וידידים ובני משפחה שכבר הגיעו לאירופה אוספים את הכסף למי שנשאר מאחור. גורמים בלוב המזוהים עם דאע"ש מציידים את המבריחים החוצים את הים התיכון ואלה כבר עושים יותר מ-100 מיליון דולרים בשנה, ומממנים את הג'יהאד. כך מחליטים אנשים רבים יותר להסתנן לאירופה. (www.huffingtonpost.com)

זאת ועוד, ארגון דאע"ש טוען שהוא כבר הבריח 4000 מלוחמי הג'יהאד שלו ליבשת אירופה.

בנוסף לזה, אינספור מהגרים הגיעו לאירופה בטיסה לשדות התעופה הבינלאומיים. ה-Huffington Post טוען שאנשים רבים שחיים כיום באיחוד האירופי באופן בלתי חוקי, הגיעו עם דרכון ואשרת שהייה חוקיים שהיום פג תוקפם.

הפלישה הזאת מתרחשת בתקופה שבה אירופה נאבקת באבטלה שהגיעה לממדי שיא, הכלכלה שלה אינה מתפתחת, הגירעונות הממשלתיים הם הגבוהים בכל הזמנים והמפלגות המתנגדות למהגרים הולכות וגדלות. אין ספק שהאירופאים רוצים יותר מתמיד לשמור על סגנון החיים שהכלכלה שלהם מתקשה יותר ויותר לממן.

לפי ל-Huffington Post, "האמת היא שאיש איננו רוצה את האנשים האלה".

המוסלמים מגיעים ממדינות האסלאם מוכות העוני המתפקדות בקושי. ועם זה רובם אינם מקבלים את תרבות המולדת החדשה שלהם. להפך, הם הביאו אתם את התרבות הדתית האלימה והסוערת שלהם. הם דורשים ליצור את אירופה מחדש בהתאם לתרבות שלהם, שבה שולטת חוקת השריעה.

מצד שני, המנהיגים והעילית האירופאית מבקשים להפגין "טוב לב כלפי זרים". הם אידיאליסטים אבל נאיביים (ובדרך כלל חיים בשכונות פרטיות ומוגנות) שפושטים את זרועותיהם לתרבות הזרה הזאת ואפילו מספקים מסגדים ומעודדים את הדת שלהם על חשבון משלם המסים.

חיזוק האנטישמיות

איזי ליבלר מזהיר שאסור לנו לחיות באשליות. רוב המהגרים מארצות האסלאם ניזונו משנאה כלפי ערכי המערב, מבוז לדמוקרטיה ומאנטישמיות. למרבה האירוניה, המאמצים שעושה גרמניה לקבל מספרים גדולים של "פליטים", כדי להראות את השינוי שחל בה לעומת עברה הנאצי המרושע, יחזקו בסופו של דבר את האנטישמיות האסלאמית המתפתחת בגרמניה ובאירופה כולה. (www.jpost.com)

במבט לעתיד, לא קשה לראות מה יקרה. הגברים האלה דבקים באהבתם לשריעה ובה בעת מצפים להטבות כספיות לא סבירות. בסופו של דבר הם יתפכחו מאשלייתם, ויפתחו תסכול על כך שהם לא "התקבלו" לעולם החברתי ולהטבות הכלכליות שציפו להן. המיומנות שלהם בשפות אירופאיות מועטה, ומעטים בלבד ימצאו עבודות בשכר טוב.

טרף ללוחמי הג'יהאד

אלה יהיו טרף קל ללוחמי הג'יהאד שכבר פרושים ברחבי אירופה ומוכנים בכל עת לנצל את טבען הדמוקרטי של המדינות המארחות אותם כדי לקדם את הדת והתרבות האסלאמיות. המנהיגים האסלאמיים האלה ללא ספק יקימו תאי טרור בכל רחבי היבשת.

למוסלמים הקיצוניים יש כל כוונה להשתלט על אירופה וליצור בה ח'ליפות אסלאמית. איזי ליבלר מזהיר:

שעל אף שהיהודים מזדהים עם התמונות המזעזעות של הסבל של אלה שמחפשים עתיד טוב יותר במדינות המערב, אסור להם לאפשר לרגשות שלהם לשלוט בהם או לפחד שמא יואשמו באסלאמופוביה.

לדבריו, הם חייבים לשקול בכובד ראש ובהיגיון את ההשלכות ארוכות הטווח של המעשים שלהם. כולנו צריכים להפגין חמלה ולפעול לטובת הנוצרים והיזידים הניצבים בפני השמדה המונית בסוריה, ולעזור להם להתקבל כפליטים בארצות המערב, ובה בעת עלינו להימנע מליצור מצב שבו אנחנו מניחים את היסודות ללוחמי הג'יהאד להשיג את מטרותיהם באמצעים דמוגרפיים ולטרוף את היד המאכילה אותם.

מי שמאפשר לחמלה להכתיב את המדיניות בלי להתייחס להשלכות ארוכות הטווח, מתעלם משמירת הערכים הדמוקרטיים, וכמעט אפשר להשוותו לשה המובל לטבח – מתכון בטוח לשקיעתה של תרבות המערב. (Ibid.)

חזרה למעלההאסלאם מגיע לגרמניה

1115 Migrants stuck in Southeastern Europeאלפי מהגרים תקועים בדרום מזרח אירופה ומתחילים להגיע לאוסטריה. רובם מתכננים להמשיך בדרכם לגרמניה.

הקאנצלרית אנג'לה מרקל מלאת הרחמים פושטת את זרועותיה ואת גבולות עמה למבקשי מקלט שמגיעים בדרך זו או אחרת ליבשת אירופה. חלק מהמשיכה שלהם היא דמי כיס חודשיים נדיבים מאוד והטבות רבות לאלה שמגיעים.

עד כה סירבה מרקל להציב גבול למספר המהגרים שגרמניה יכולה לקבל, אבל ככל שהמספרים גדלים, כך גוברת התנגדות העם הגרמני.

מושל בווריה ההמום איים לגשת לבית המשפט הפדרלי של גרמניה בגלל מדיניות הפליטים של מרקל, שלטענתו מפירה את העצמאות שמעניקה החוקה למדינות גרמניה.

ההשלכות הבלתי מרוסנות של ההגירה מתחילות לעלות לפני השטח, ודעת הקהל הגרמני מתחילה להתנגד למדיניות הדלת הפתוחה. הפרשנים אומרים שייתכן שמרקל, המכונה "האישה החזקה ביותר בעולם", הגיעה לווטרלו שלה.

קודם כול, האזרחים הגרמנים מתחילים להבחין ביחסם של הגברים המוסלמים לנשים. האסלאם מייחס לנשים עמדה נחותה ונוטה לראות טרף קל במיוחד בנשים הנוסעות בגפן. סוכנות הפליטים של האו"ם חישבה שמתוך הפליטים שהגיעו לאיחוד האירופי, 13% הם נשים ו-15% ילדים (נתונים שונים מעט מאלה של האיחוד האירופי).

ברור שמשפחות שמצליחות לשרוד ולהגיע יחד, הן הקבוצות היציבות ביותר בקרב הפליטים, אבל יש גם נשים שברחו בגפן מאיומים כגון נישואין בכפייה או כריתת איברי המין. הנשים האלה ניצבות בפני סכנות מיוחדות, בין שהן לבד ובין שהן עם ילדים. (www.gatestoneinstitute.org)

אונס במרכזי פליטים

האסלאם אוסר על גברים מוסלמים לאנוס נשים מוסלמיות, אבל שיעור התקיפות המיניות הנרשם בקרב המהגרים במרכזי הפליטים גבוה. רוב הנשים האלה כבר עברו טראומה בגלל האלימות, החטיפות, העינויים, האונס והניצול שעברו במולדתן, אבל רבות חוות את אותו סיוט במרכזי הפליטים הגרמנים – המאוכלסים בצפיפות ובדרך כלל ללא הפרדה בין מגורי גברים ונשים ובין חדרי הרחצה והשירותים. בעיית האונס והתקיפות המיניות במרכזי פליטים גרמניים היא בעיה כלל ארצית בגרמניה.

דוגמה טיפוסית: בהתאם לקבוצות לזכויות נשים, נשים וילדות המשוכנות במרכז פליטים בבאיירנקאסרן שבבוואריה, בסיס צבאי לשעבר במינכן, עוברות באופן יומיומי אונס וזנות בכפייה. במתקן הזה יש מגורים נפרדים לנשים, אבל אי אפשר לנעול את הדלתות והגברים שולטים בגישה למתקני הרחצה. (Ibid.)

רשות השידור הבווארית מדווחת שגובה התשלום על קיום יחסי מין עם פליטה עומד על 10 יורו. עובדת סוציאלית אמרה על המתקן שהוא "בית הזונות הגדול ביותר במינכן".

בכל שבוע ממלאה המשטרה דפים רבים של תלונות, אבל לרוב איננה עושה דבר. העיתונים הליברליים נוטים למזער את האירועים האלה כי הם אינם רוצים לספק לגיטימציה למבקרי ההגירה ההמונית.

אונס נשים גרמניות

מעבר לזה, אונס נשים גרמניות (שמלומדים אסלאמיים רבים אומרים שהוא מותר אם הנאנסות אינן מוסלמיות) שמבצעים מבקשי מקלט הופך לעניין שבשגרה. דיווח שפורסם לאחרונה תיאר מהגר שריצה שבע שנות מאסר על אונס, וזמן קצר לאחר ששוחרר אנס אישה בת 20 במינכן. העיתון הזכיר את האנס, עלי ס', בשם תקין פוליטית, "ג'וזף ט".

עם האנשים שמופיעים בתיקי המשטרה נמנים סומלים, אפגנים, עיראקים, מרוקאים, טורקים, טוניסאים וצפון אפריקאים בשל אשמות תקיפה של נשים גרמניות. אפילו ילד נאנס בחדר שירותים ברכבת ליד היילברון שבדרום מערב גרמניה. בהתאם לדיווחים, המשטרה חיפשה גבר שחום עור בגיל 40-30 בעל חזות ערבית. המשטרה שמרה את הפשע בסוד עד ה-13 באוגוסט האחרון, יום שבו פרסם עיתון מקומי את הסיפור.

באתר בהערות השוליים אפשר למצוא רשימות ארוכות של פשעים אלימים שביצעו המהגרים בגרמניה. (Ibid.)

הפליטים הנוצרים סובלים יותר מכולם

לפי דברי המשטרה, מתירה גרמניה, בשלב זה למבקשי מקלט מוסלמים להחיל את חוק השריעה במקלטים גרמנים. המשטרה מזהירה שנוצרים, כורדים ויזידים במקלטים האלה מותקפים בידי מוסלמים בתכיפות ובעצמה הולכות וגוברות.

משפחה עיראקית נוצרית ממוסול שחיה במרכז פליטים בפרייסינג שבבוואריה סיפרה שהאיומים מצד המוסלמים הם חלק מהמציאות היומיומית.

ב-27 בספטמבר ראיין העיתון Die Welt איראני שהתנצר:

"באיראן עצרו משמרות המהפכה את אחי בקבוצת בית. ברחתי מהשירות החשאי האיראני כי חשבתי שבגרמניה אוכל סוף סוף להאמין בלא רדיפות… הם ירקו עליי. הם מתייחסים אליי כמו אל חיה. הם מאיימים להרוג אותי". (www.gatestoneinstitute.org)

סימון ג'קוב, חבר הוועדה המרכזית במינכן לנוצרים מהמזרח התיכון אומר שאירועים אלה הם "רק קצה הקרחון. מספר ההתקפות בפועל גבוה מאוד".

מקס קלינגברג, מנהל החברה הבינלאומית לזכויות האדם בפרנקפורט אמר: "אנחנו חייבים להיפרד מהאשליה שכל אלה שמגיעים לכאן הם פעילי זכויות אדם… אנחנו מקבלים ידיעות על איומים בתוקפנות, בכלל זה איומים של סונים לערוף את ראשיהם של השיעים, אבל היזידים והנוצרים הם המאוימים ביותר. אלה שהתנצרו ואינם מסתירים את אמונתם ניצבים בפני סיכוי של 100% פגיעה".

מלחמות בין מוסלמים במקלטים

ראש העיר לשעבר של מחוז ברלין אמר שאת רוב המהגרים שמגיעים אי אפשר להטמיע בחברה, וקרא להפרדה בין הפלגים המוסלמים השונים.

ראש איגוד השוטרים הגרמני, ריינר וונדט, הזהיר ש"ארגונים פליליים ברוטליים", כדבריו, השתלטו על מרכזי הפליטים, והמשטרה המומה ואיננה מסוגלת לערוב לשלום ולביטחון. הוא קרא להפרדה בין נוצרים למוסלמים.

הסונים נלחמים בשיעים. יש סלפים מקבוצות יריבות. הם מנסים להחיל את החוקים שלהם על המרכזים. הנוצרים סובלים בהמוניהם מדיכוי והמוסלמים אוכפים את השריעה. הנשים נאלצות להתכסות. הגברים נאלצים להתפלל חמש פעמים ביום המוסלמים רוצים להחיל את הערכים ואת הסדר שלהם במרכזים. (Ibid.)

מרקל טוענת שגרמניה יכולה לקלוט מהגרים

הגברת מרקל נתונה ללחץ גדול מתמיד, אבל היא עומדת איתן. "אם אנחנו מתחילים להתנצל על הפנים הידידותיות שלנו במצבי חירום, אין זאת הארץ שלי", היא אומרת בהתרסה. היא אומרת שגרמניה יכולה לקלוט חצי מיליון מבקשי מקלט בשנה, אבל מה בנוגע למיליונים הרבים שעוד יבואו? (www.economist.com)

הדור הבא של לוחמי הג'יהאד

למרבה האימה, ראש המודיעין הגרמני, הנס גיאורג מאסן, הזהיר שהמוסלמים הקיצוניים בגרמניה סורקים את מרכזי הפליטים בחיפוש אחר מגויסים חדשים.

לדבריו, "רבים ממבקשי המקלט הם מרקע דתי סוני. בגרמני יש גוף סלפי שרואה בה קרקע פורייה. אנחנו רואים שהסלפים מגיעים למקלטים בהסוואה של מתנדבים מסייעים אשר מטרתם היא ליצור קשר עם הפליטים כדי להזמין אותם למסגדיהם ולגייס אותם למטרותיהם".

עורך העיתון Neue Westfalisch, אנסגר מונטר, מדווח שהסלפים בביליפלד, עיר בצפון ריין-וסטפליה, כבר חלחלו למרכזי פליטים באזור והביאו למהגרים צעצועים, פרות וירקות.

מונטר אומר שפוליטיקאים נאיביים תורמים להקצנת הפליטים בכך שהם מבקשים מקבוצות מוסלמיות בגרמניה להושיט יד למהגרים.

הוא מציין שכל הקבוצות המוסלמיות העיקריות בגרמניה ידועות בעמדותיהן האסלאמיות הקיצוניות ובהשקפותיהן האנטי-מערביות. לחלק מהקבוצות יש קשרים עם האחים המוסלמים ואחרים כבר רוצים להחיל את חוקת השריעה בגרמניה. בהתאם למונטר, אסור שהפוליטיקאים יעודדו את הקבוצות האלה ליצור קשר עם המהגרים החדשים שמגיעים. (www.gatestoneinstitute.org)

האמת היא שבעוד זמן קצר מרקל לא תכיר עוד את ארצה, בגלל צבא של גברים מוסלמים שימלא את גרמניה ואת שאר אירופה.

חזרה למעלהשבדיה עוברת שינוי קיצוני

הרשויות בשבדיה דחו פעמיים בקשה של מהגר מאריתריאה, כי הוא כבר קיבל אזרחות באיטליה. הוא עוד לא גורש ועדיין היה חופשי. הוא נכנס לסניף הומה של איקאה בעיירה קטנה ודקר למוות אישה שבדית בת 55 ואת בנה בן ה-28.

עם הרצח נפרצו סכרי הפחד והכעס. שבדים מתוסכלים וחסרי אונים התחילו לזעוק במדיה החברתית. הממשלה התעלמה מהרצח ותקשורת המיינסטרים מזערה את הסכנות, והשמועות בפייסבוק פשטו.

ראש הממשלה סטפן לפבן התעלם מהאירוע כליל. הממשלה הליברלית שבראשותו פתחה את הגבולות למהגרים וקיבלה בברכה את המגיעים מהמזרח התיכון ומאפריקה. לכן, מעשי הרצח המפורסמים האלה גרמו מבוכה לממשלתו.

מכון גייטסטון, קבוצת הסערת מוחות שמרנית, יצרה קשר עם ממשלת שבדיה כדי להשיג דואר אלקטרוני שנשלח לראש הממשלה בנושא המהגרים. כל הדואר הרשמי בשבדיה זמין ונגיש לכל שבדי המבקש אותו, במסגרת העיקרון המאפשר לציבור גישה למסמכים רשמיים. ובכל זאת, רק אחרי חודש שלם של בקשות חוזרות ונשנות, דואר אלקטרוני ושיחות טלפון קיבל נציג המכון את המיילים. (www.gatestoneinstitute.org)

דואר אלקטרוני לראש הממשלה

להלן לשון חלק מהמכתבים שנשלחו לראש ממשלת שבדיה בדואר אלקטרוני:

"ראש הממשלה הנכבד, אני כותב כי אני מודאג מאוד מההתפתחויות בחברה השבדית. בכל יום אני נתקל בידיעות על אירועי ירי, פיצוצים של רימונים ופצצות, מכות, אונס ורצח. זוהי שבדיה שלנו, הארץ שבה אתה ואני גדלנו, ושנחשבה לאחת הבטוחות ביותר בעולם".

אחר כתב:

"אונס רודף אונס ואיש איננו נוקף אצבע בנדון. נולדתי וגדלתי בווארבי גארד, אבל נאלצתי לעבור לפני שבע שנים... בגלל האנשים הלא-אירופאים שנסעו על המדרכות. אם הולך רגל איננו מפנה להם את הדרך, הם יוצאים מהמכונית ומכים אותו. אם הוא מתקשר למשטרה, המשטרה איננה עושה דבר – בפרברי שטוקהולם. אחי גער בחלק מהאנשים האלה ומצא טיל בתיבת הדואר שלו".

ועוד מכתב:

"אני מפחד מאוד בגלל מה שקורה בארץ הזאת. מה הממשלה מתכוונת לעשות בנדון?"

בהתאם למכון גייטסטון, תקשורת המיינסטרים הליברלית בשבדיה נוטה למזער ידיעות על פשעים שמבצעים מהגרים או אפילו להתעלם מהם. התקשורת השבדית עשתה ככל שביכולתה לשכנע את השבדים ששבדיה בטוחה ומוגנת.

שיעור הפשע מרקיע שחקים

האמת היא שמאז 1975, שיעור הפשע האלים עלה ב-300% ושיעור מקרי האונס ב-1472%. שנת 1975 היא השנה שבה פתח הפרלמנט השבדי את הדלתות בפני המהגרים, והפך את שבדיה לארץ רב תרבותית. (Ibid.)

90% מ-100,000 מבקשי המקלט המגיעים לשבדיה בכל שנה מגיעים ללא כל מסמכים מזהים. השבדים שואלים את עצמם כמה מאלה הם באמת קרבנות מלחמה תמימים וכמה מתוכם הם פושעי מלחמה ופושעים אחרים המסתתרים ביניהם.

מערכת הרווחה השבדית המפורסמת קורסת

וכמה מתוכם אינם פליטים הבורחים מהמלחמה, אלא אנשים המחפשים לעצמם חיים טובים יותר? איש איננו יודע.

האמת היא ש-60% מקצבאות הרווחה מופנות היום למהגרים, שהם כ-15% מ-10,000,000 האזרחים השבדים. אפילו מהגרים לא חוקיים זכאים היום לשירותי בריאות וטיפולי שיניים חינם.

שיעור תשלומי המסים גבוה – 42% - שיעור שהיה מקובל בעבר כי השבדים ידעו שהם יזכו לטיפול אם הם יחלו או כשהם יצאו לפנסיה. בהתאם לגייטסטון, 800,000 מתוך 2.1 הגמלאים נמצאים היום בעוני למרות העובדה שעבדו כל חייהם, ומקבלים כ-665-545 דולרים בחודש.

שיעור האבטלה עומד על 8% והשבדים רואים כיצד המהגרים תופסים את מקומות העבודה. אזרח אחר כתב שאין מספיק דיור לשבדים, "אבל ברגע שאדם מבוגר מפנה את ביתו, מיד תופסים שמונה מהגרים את מקומו. הם פשוט עוקפים אותנו בתור".

את הלך הרוח של השבדים אפשר לסכם במייל שהגיע מעובד סוציאלי:

"אני בן 43, אב לארבעה ילדים, ומנסה להסביר לילדיי, בגילים 16-6, מה קורה בשבדיה. אני מצטער לומר שאתה והמפלגה שלכם עוצמים את עיניכם למתרחש בשבדיה... בגלל הנהירה הבלתי מוגבלת מבחוץ. אתם יוצרים שנאה סמויה".

חזרה למעלהמה יקרה עכשיו?

מאת שירה סורקו-רם

1115 - Migrants

אחד הפסוקים החשובים ביותר להבנת רצון האלוהים נמצא בראשונה לקורינתים י. שאול השליח כתב שהברכות, ההגנה והאסונות שפקדו את עם ישראל היו לנו לדוגמה. במילים אחרות, אלוהים מתייחס אלינו היום כפי שהוא התייחס לבני ישראל אז (פס' 6).

שאול השליח, המורה היהודי, חוזר על העיקרון הזה כדי להדגיש אותו: מַה שֶּׁקָּרָה לָהֶם הָיָה לֶקַח לְדֻגְמָה וְזֶה נִכְתַּב כְּדֵי לְהַזְהִיר אוֹתָנוּ, אֲנַחְנוּ אֲשֶׁר קִצֵּי הָעוֹלָמִים הִגִּיעוּ אֵלֵינוּ (פס' 11).

איך אנחנו יכולים להבין מתולדות עם ישראל מה קורה באירופה היום?

כפי שאנחנו יודעים, אירופה התאפיינה במשך מאות שנים בתרבות נוצרית. יש בתולדות אירופה דברים רבים שצריך להתבייש בהם ואפילו להזדעזע מהם, אבל לאירופאים שבאמת חיפשו את אלוהים הייתה לכל הפחות ההזדמנות להבין שאלוהים שלח את בנו כדי למות על חטאינו באמצעות הקרבן על הצלב, ושבזכות תחייתו יש לנו חיי עולם.

ברוב המקרים הלכו אנשי אירופה בדרכים משלהם והחזיקו במסורות דתיות שטחיות, ובמאה האחרונה התחילו להפוך למדינות פוסט-נוצריות.

האירופאים שמאמינים באלוהים שברא את השמים ואת הארץ נתונים ללעג. האירופאים שמאמינים שיש לא רק גן עדן אלא גם גיהינום נחשבים לפרימיטיביים ולמשוגעים.

מבחינתם של רוב האירופאים, אמונת אבותיהם היא מושג שאבד עליו הכלח ואיננו חלק מחיי היומיום.

עכשיו פולש לאירופה צבא, צבא של גברים בעלי דת קיצונית שחייהם מסורים בראש ובראשונה לאלוהים שלהם – אל אחר בתכלית מהאלוהים שמכנה את עצמו "אלוהי ישראל".

כתבי הקודש מלמדים שכשעם כלשהו הולך אחרי אלוהים ודבק בעקרונותיו, העם מצליח ומשגשג. כשהוא איננו דבק באלוהים הוא סובל ומוכה ובסופו של דבר נעלם. דבר זה כמעט איננו קורה באופן מידי, אבל אותו עם מידרדר לאט לאט לכאוס ונשכח או נכבש בידי תרבות אחרת ואלים אחרים.

כששלמה התפלל בחנוכת בית המקדש הראשון, הוא הודה שכשעם אלוהים יחטא הוא ינחל מפלה מידי האויב או יתייצב בפני אסונות אחרים כגון בצורת, רעב ומגפות.

ואם לא די בכך, תיאולוגיית ההחלפה שהניבה את האנטישמיות ה"נוצרית" נולדה באירופה. לאנשים לא אירופאים אין שום מושג לגבי הרדיפות הנוראות נגד העם היהודי שהחלו באירופה, הרבה לפני דת הקוראן. מובן שהשנאה המוסלמית כלפי העם היהודי מקורה בשדים, אבל היא ניזונה עוד מהנצרות, שהחליטה שאלוהים זנח את היהודים והחליף אותם בנוצרים.

לבסוף, העצמה הגוברת של האנטישמיות באירופה שואבת עידוד מהאוכלוסייה האסלאמית והופכת לשנאה קטלנית לעצם קיומה של מדינת ישראל. האו"ם, בגיבוי האיחוד האירופי, הציב לעצמו למטרה להשמיד את עם ישראל.

ניצולי שואה יהודים מזהירים שהאווירה בערים אירופאיות מסוימות מזכירה להם את סוף שנות ה-30 של המאה הקודמת, בזמן עלייתו המטאורית של היטלר.

אם אלוהים לא יעשה נס וישפוך את רוחו על אירופה, ישתלט עליה אל אחר. רוחו של האל הזה נוגדת לחלוטין את האמת שהופכת בני אדם לבני חורין. זה צריך לקרות עכשיו או לעולם לא.

חזרה למעלהחזרה למעלה

י