MAOZ HOME      MAOZ REPORT      WHO WE ARE      WHAT WE DO      DONATE NOW      STORE       I STAND WITH ISRAEL      CONTACT US

העוזרת של הילרי קלינטון
חייה האחרים של הומא אבדין

אוקטובר 2016
אלול - תישרי התשע"ו

1016 - Hillary Clinton
Photo: APIMAGES


 

מאת שירה סורקו-רם

(קטעים מתוך The Islamic Strategy to Conquer America - "האסטרטגיה האסלאמית לכיבוש אמריקה", לא ראה אור במהדורה עברית)

שינויים אדירים מתחוללים בוושינגטון הבירה. במהלך המשמרת של הנשיא ברק אובמה, קידם הבית הלבן בברכה עדר שלם של עוזרים ויועצים מוסלמים. אין ספק שהייתה להם השפעה ניכרת על המדיניות שנקט הנשיא במשך שמונה השנים האחרונות, מדיניות שנטתה לכיוון האסלאם. צריך לקוות שהנשיא הבא, יהא אשר יהא, לא יאהד את האסלאם כמוהו.

טעות. קיים סיכוי גדול שההשפעה האסלאמית על הבית הבא רק תגדל תחת הממשל הבא. למה? כי על אף שהניו-יורק טיימס איננו יודע זאת, וגם לא הסי.אן.אן, האי.בי.סי או האן.בי.סי, לאסלאמים יש מטרה עליונה אחת ויחידה, והם חדורי שליחות ומטרה לגבי העולם כולו – לכבוש את כל עמי העולם לטובת אללה, ולכונן את תורת השריע.

המוסלמים האדוקים מאמינים מעומק לבם שהם יביאו שלום לעולם באמצעות המרת הדת של העולם כולו לאסלאם. השליחות המפורשת שלהם כתובה באלפי מסמכים, אם לא במאות אלפי מסמכים. אפשר לראות אנשי דת, מחברים ומשכילים מוסלמים המכריזים את בשורתם באינספור סרטוני וידאו. אפשר לשמוע הבטחות של טרור ומוות לכופרים – לכל מי שמסרב להתאסלם - מפיהם של מאות רבות של לוחמי ג'יהאד, כנופיות ג'יהאד וצבאות ג'יהאד.

הטרור הוא כמובן אחד הכלים העיקריים לכונן את ה"שלום" שלהם בעולם. אבל הטרור בהחלט איננו הנשק היחיד שלהם. האחים המוסלמים מעדיפים לנקוט דיפלומטיה ולהשתמש בכסף, חינוך, שכנוע ובחירות כדי לכבוש את העולם המערבי. לפחות בהתחלה. הם מחפשים נקודות תורפה במארג הדמוקרטי ומחליפים אותן בהשקפת העולם של השריע.

השיטות שלהם? חינוך. לימוד סטודנטים נאיביים, הענקת מלגות חינוך לפרופסורים של העתיד. תרומה של סכומי עתק לאוניברסיטאות. הפחדה והשתקה של התקשורת. חזרה אינסופית על כך שהאסלאם הוא דת של שלום. שימוש בעורכי דין ולוביסטים כדי לאיים בהליכים משפטיים על מי שמבקר את הדת שלהם. קריאות "אסלאמופוביה!" וחזרה אינסופית על כך שהמוסלמים הם קרבנות של התעללות ושנאה של המערב. תרומה של סכומי עתק לארגוני צדקה של אנשים בעלי השפעה. מסגדים? לבנות, לבנות, לבנות! ולזכור תמיד: אין נשק קטלני יותר מתרמית.

יש אלף דרכים לקדם את סדר היום האסלאמי. והמנהיגים שלהם נוקטים אותן במיומנות רבה.

העוזרת הנאמנה של הילרי קלינטון

נדבר על מקרה מיוחד מאוד: הומא אבדין.

הומא אבדין היא העוזרת הבלתי נפרדת של הילרי קלינטון כבר עשרים שנה. אם קלינטון תהיה הנשיאה הבאה, אין ספק שהעוזרת בת הארבעים הזאת תיהנה מאחד המעמדות המשפיעים ביותר בארצות הברית. אבל מי היא הומא?

משפחת אבדין עברה לערב הסעודית כשהומא הייתה בת שנתיים. הומא בילתה את שנות ילדותה במדינה שבה האסלאם זוכה לביטוי קיצוני יותר מאשר בכל ארץ אחרת בעולם. ארץ שבה לא היא, לא אמה ולא אחותה היו נוהגות ברכב. אסור היה לה אפילו לצאת מהבית בלי לווית בן משפחה.

אביה נולד בהודו ואמה בפקיסטן. שניהם חונכו היטב בתיאולוגיית הוואהאבי האסלאמי, ולכן נענו מהר מאוד להזמנה לנצל את המיומנות שלהם ולהפיץ את התורה האסלאמית. ההורים של הומא היו משכילים אסלאמיים. עד עצם היום הזה, אמה עובדת ללא לאות בארגונים רבים ושונים כדי להפיץ את השריע ברחבי העולם, במיוחד במדינות המערב. (www.discoverthenetworks.org; link: goo.gl/dUS3zS)

בגיל שמונה עשרה, חזרה הצעירה שגדלה בסעודיה לארצות הברית, והשתלבה בלימודים באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון בשנת 1994. בקמפוס שבו למדה היה ארגון פעיל מאוד של סטודנטים אסלאמיים (MSA). עד סוף שנת 1997 היא הייתה חברה בוועד המנהל ועמדה בראש הוועדה החברתית.

1016 - Muslim Students Association’s Executive Board
הוועד המנהל של ארגון הסטודנטים האסלאמי
ים ב-1997, שבו ממלאת הומא אבדין את תפקיד יושב ראש הוועדה החברתית.
הומא שירתה בוועד בשנים 1999-1997, בז
מן שגם עבדה עם הילרי קלינטון.

 

מהו ארגון הסטודנטים האסלאמים (MSA)?

1016 - Trustee Report
דו"ח הנאמנים של הקרן האסלאמית של מרכז אוקספורד
הדוגל בשריע לסטודנטים אסלאמיים בבריטניה,
שבו מצוין הד"ר עבדאללה עומא נאסף כיושב ראש הוועד.
ד"ר יוסף אל-קרדאווי היה חבר בוועד עד 2006.
אחיה של הומא, חסן אבדין, היה חבר הוועד.

אם כן, מה הבעיה? יש כאן בעיה ענקית. רוב הקבוצות הקשורות לאחים המוסלמים צמחו מתוך ארגון הסטודנטים האסלאמים.

גרוע מזה, בשנת 2001, איש הדת המוסלמי של סניף ארגון הסטודנטים המוסלמים שבו כיהנה הומא אבדין היה לא אחר מאשר אנוואר אל-אולאקי, איש אל-קאעידה הידוע לשמצה, שהיה מורם ומלוום של כמה מחוטפי המטוסים בפיגוע במגדלי התאומים. (www.jpost.com; lnk: goo.gl/gYhsx8)

מהעובדות עולה בבירור שארגון הסטודנטים האסלאמיים מילא תפקיד מפתח בתנועה האסלאמית בראשות האחים המוסלמים בצפון אמריקה. אם יש דוחות ומחקרים מתועדים היטב ומבוססים על מקורות, וכל אלה זמינים לכול בקלות, למה התקשורת איננה מקדישה רגע לערוך מחקר קטן בנושא, ולו רק לשם נימוס? התשובה: המוסלמים יודעים איך להשיב מלחמה, והם נלחמים. בכל פעם שמישהו מפקפק במטרות או בשיטות שהם נוקטים, הם בוכים "רדיפה דתית" או "אסלאמופוביה"! ודי בזה כדי לרסן את כל העיתונות החופשית.

מי מוכן להתמודד עם העובדות?

חשוב על כך: הקבוצות היחידות המודעות באמת לסכנות של התיאולוגיה האסלאמית הן הנוצרים שנולדו מחדש, יהודים משיחיים וישראלים. שתי הקבוצות הראשונות מבינות שהאסלאם הוא דת שקר מרושעת שברגע שרק יתאפשר לה, תשחט ברצון כל אדם שמסרב להתאסלם. הישראלים מבינים את המטרות ההרסניות של הדת הזאת, כי המנהיגים המוסלמים מזכירים לישראלים בכל יום את נחישותם להשמיד את מדינת היהודים.

אבל מה לגבי האמריקנים באופן כללי? עם כל שנה שחולפת, הנצרות והיהדות הופכות לחשובות פחות בעיני רוב התושבים. ללא המצפן של כתבי הקודש, האמריקנים הולכים כסומא אחרי שאיפות האסלאם.

אלה מאתנו שאכפת להם חייבים להתייצב בפני העובדות – ארגון הסטודנטים האסלאמיים ומאות הסניפים שלו ברחבי אמריקה, הוא הכלי היעיל ביותר לדאווה – ההמרה לדת האסלאם – בתנועת האחים המוסלמים האמריקנית. (www.investigativeproject.org; link: goo.gl/3vylgy)

הארגון זכה ללגיטימציה בקמפוסים באמריקה כמועדון דתי קולגיאלי שמיטיב עם הסטודנטים. באמצעות כנסים ואירועים, פרסומים, אתרים ופעילויות אחרות, הפיץ וקידם הארגון אידיאולוגיות אסלאמיות מיליטנטיות בקולג'ים ובאוניברסיטאות ברחבי אמריקה. (Ibid.)

אחת האסטרטגיות העכשוויות והנפוצות ביותר היא לנצל את כל המוסדות האסלאמיים הרבים בארצות הברית כדי להגשים את המטרה המידית: למנוע מהמוסלמים בארצות הברית להתבולל ולהיטמע בתרבות האמריקנית. ארגון הסטודנטים האסלאמיים הוא הארגון החדשני ביותר למשימה זאת.

המומחה לטרור פטריק פול מסר לחדשות סי.בי.אן שהחקירה שלו על הארגון מגלה שהארגון הוא מפעל לטרור הלכה למעשה. "שוב ושוב ושוב אנחנו רואים את המחבלים האלה חשודים, עומדים לדין ומורשעים במזימות טרור– והם אינם רק חברי שוליים בארגון: הם מנהיגי הארגון, נשיאי הארגון, הנשיאים הארציים בארגון" (www.cbn.com; link: goo.gl/HngcPQ)

בשנת 2008, הניו-יורק טיימס עדיין גילה די אומץ כדי לתאר מעט את ראשיתו של ארגון הסטודנטים האסלאמיים בשנות השישים והשבעים של המאה הקודמת, ותיאר את הסניפים שלו כ"פרוסות קטנות של ערב הסעודית". התנאי העיקרי של ערב הסעודית לתרום לארגון הסטודנטים האסלאמי: לא למתוח ביקורת על ערב הסעודית. (www.nytimes.com; link: goo.gl/8emveP)

המטרות שלהם לא השתנו. אבל עכשיו הם מציגים גרסה מעודנת ומשובחת יותר לקהל הרחב של המאה העשרים ואחת.

 

חזרה למעלהילדות ובגרות בערב הסעודית
העסק המשפחתי של משפחת אבדין

מאת שירה סורקו-רם

1016 - Hillary Clinton Visits Dar El-hekma Womens College
הילרי קלינטון מבקרת בדאר-אל-חכמא, קולג' לנשים בג'דה, ערב הסעודית. האימא של הומא אבדין, סלחה מחמוד אבדין (מרכיבה משקפיים) ועוטה חיג'אב, היא המייסדת השותפה ועכשיו גם סגנית נשיאת הקולג'.

החיים תחת חוק השריע היו טבעיים לגמרי בעיני הומא. משפחתה עברה לערב הסעודית ב-1978, אחרי שעבדאללה עומר נסיף, סעודי עשיר וידידו משכבר הימים גייס את אביה, הד"ר זייד זיינול אבדין, לצורך הקמת המכון לענייני המיעוטים המוסלמים (IMMA). מטרת הארגון הייתה להגיע לארצות שבהן המוסלמים הם מיעוט. כלומר, המערב.

חודשים רבים לאחר מכן, ייסד הד"ר אבדין את המגזין לענייני המיעוטים המוסלמים (JMMA), שוב בחסותו של נסיף. הז'ורנל הפך לעניין משפחתי. ד"ר אבדין מת בשנת 1993, ואמה של הומא, סלחא מחמוד אבדין (ידועה גם בשם סלחה מחמוד) הפכה לעורכת.

הד"ר זייד אבדין כתב ספר על מיעוטים מוסלמים במערב (Muslim Minorities in the West). להלן קטעים ממנו:

אסלאם היא הדת של העולם כולו. אלוהים שלח אותה לעולם באמצעות מוחמד לשני הגזעים, גם לג'ין (שדים) וגם לאינס (בני האדם). זוהי דת לאנושות כולה, כפי שמצווים הקוראן הקדוש ודרכו הנכונה של הנביא. ההבטחה הזאת קיבלה משנה תוקף כי האסלאם אכן התפשט ברחבי העולם, והמונים נהרו אליו. (www.shoebat.com; link: goo.gl/N3hmsK)

חזרה לארצות הברית

שנה לאחר מותו של ד"ר אבדין, סלחה ומשפחתה חזרו לארצות הברית, וסלחה המשיכה בעבודתה כעורכת החדשה של הז'ורנל לענייני מיעוטים מוסלמים. תוך שנתיים מאז המעבר לארצות הברית זכתה הומא להזדמנות של פעם בחיים: לשרת את הגברת הראשונה הילרי קלינטון בבית הלבן. הומא כבר סיימה שנתיים של לימודים באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון, ובגיל 19 הועסקה כמתמחה.

בני הזוג קלינטון בילו זמן רב בגיוס תורמים מערב הסעודית העשירה בנפט לקרן שלהם (Clinton Foundation) והיו להם שם ידידים וקשרים רבים. קרוב לוודאי שהרגישו נוח מאוד ואפילו בני מזל למצוא אישה צעירה, ילידת ארצות הברית, שבילתה את רוב שנותיה בערב הסעודית. היא הייתה מועמדת מצוינת לשרת תחת הילרי קלינטון.

בשנת 1996, השנה שבה התחילה הומא לעבוד עם קלינטון, היא הפכה לעוזרת העורכת לז'ורנל לענייני מיעוטים מוסלמים, שאמה הייתה כעת העורכת הראשית שלו.

מאז ועד 2008 אם לא יותר, משפחת אבדין – הומא, אחיה חסן ואחותה הבאא חליד היו אחראים על ההוצאה לאור של מה שאפשר לכנות "ז'ורנל (מגזין) דוגל בג'יהאד".

כוח ההשפעה שלה

הומא עבדה במשך לפחות שתים עשרה שנה במכון לענייני מיעוטים מוסלמים (IMMA) בצוות העורכים, יחד עם הידיד של אביה, עבדאללה עומר נסיף. באותו זמן הומא גם שירתה כמתמחה בבית הלבן, ואחר כך כעוזרת במהלך מסעות הבחירות של קלינטון לסנאט ואחריהם, ובסופו של דבר כמנהלת וכמלווה של קלינטון במהלך מסע הבחירות שלה לנשיאות ב-2008.

שותפות נסיף-אבדין

בדיקת רקע קצרה: במהלך הקריירה הארוכה שלו, נסיף נודע בעיקר בשל היותו נשיא הקונגרס המוסלמי העולמי (MWC). הוא גם היה סגן הנשיא של מועצת השורה הסעודית – ועדה מייעצת למשפחת המלוכה – ונשיא אוניברסיטת המלך עבדול עזיז, שבה למד אוסמה בן לאדן בסוף שנות השבעים.

בשורה התחתונה – ובעיה מטרידה מאוד למשפחת אבדין – העובדה המתועדת היטב שעבדאללה עומר נסיף הוא דמות בכירה במנהיגות האחים המוסלמים עם השפעה על גורמים במשפחת המלוכה וקשרים ישירים עם מקורות כספיים שהואשמו במימון אל-קאעידה לפני פיגועי ה-11 בספטמבר.

זהו נסיף, שבמשך שנים רבות היה הפטרון והשותף הקרוב של משפחת אבדין, היה גם יושב ראש הקונגרס המוסלמי העולמי והמזכיר הכללי של הליגה המוסלמית העולמית (Muslim World League). הליגה הזאת מצהירה באתר שלה שהיא "מסורה לקידום דת האסלאם... נוקטת בכל האמצעים שאינם סותרים את השריע כדי לקדם את מטרותיה". (www.themwl.org; link: goo.gl/YTwP3F)

אמנם היא מציגה את עצמה כארגון לא ממשלתי, אבל היא בעצם זרוע יעילה מאוד של הממשל הסעודי. (www.breitbart.com; link: goo.gl/iIY7wE)

והיא סודית עד כדי כך שלמרות שבמשך שנים רבות השמיעה הבטחות, פקידים רשמיים בארצות הברית אומרים שערב הסעודית ממשיכה להעלים עין מבעלי הון שידוע שהם שולחים מיליוני דולרים לאל-קאעידה.

"אילו הייתה ארץ אחת שיכולתי לנתק את המימון שלה במחי יד, הייתה זאת ערב הסעודית", אמר לחדשות אי.בי.סי סטיוארט לוואי, תת-מזכיר של האוצר האחראי על איתור מקורות מימון של הטרור. (Ibid.)

נסיף גם מימן את קרן רביתא ב-1988. מחלקת המדינה של ארצות הברית הגדירה את קרן רביתא ב-23.9.2001 כגורם המממן את חזית הטרור של אל-קאעידה. (www.Gatestoneinstitute.org; link: goo.gl/7wdzsc)

בדו"ח אמריקני על המאמצים לספק מענה ל"קיצונות האסלאמית", העידו פקידים רשמיים אמריקנים שהליגה המוסלמית העולמית קשורה לתמיכה בארגוני טרור ברחבי העולם, ויש לה היסטוריה ארוכה של אנטישמיות. (www.gao.gov; link: goo.gl/iXRVtV)

נסיף היה גם המנהיג הראשי בליגה המוסלמית העולמית, בזמן שעבד עם משפחת אבדין!

מה חושב הממשל האמריקני על כל הארגונים האסלאמיים האלה ועל פעילותם? ארצות הברית מודה שיש הפצה של "חומרי פרסום" המקדמים את הקיצונות הדתית ברחבי העולם. אבל, ארצות הברית ממשיכה: "קשה לקבוע את מידת המודעות של התורמים ליעד הסופי שאליו מגיעים הכספים שהם תורמים" (Ibid.)

האם אתם מבינים כמה חסר אונים הממשל האמריקני בהתמודדות עם המכונה האסלאמית הקיצונית?

1016 - Editorial Board Of Journal Of Muslim Minority Affairs
צוות העורכים של הז'ורנל לענייני מיעוטים מוסלמים. מהדורה 16 משנת 1996 מציינת שהומא אבדין היא עוזרת עורך בז'ורנל זה, הדוגל בשריע.
שנת 1996 היא השנה שבה הומא התחילה לעבוד גם אצל הילרי קלינטון. אמה, סלחה ס' מחמוד (אבדין) היא העורכת, ואחיה, חסן אבדין,
הוא עורך מדור הספרים. עבדאללה עומר נזים הוא בוועד המייעץ לעורכים. הומא עבדה במערכת הז'ורנל בשנים 2008-1996.מונורה – אמנות ההטעיה

יש שאלה אחת שוודאי תעלה אצל קוראים רבים בנוגע להומא אבדין: אם היא מוסלמית אדוקה אשר מאמינה בתיאולוגיה האסלאמית שהיא והוריה המוסלמים מפיצים, איך ייתכן שהתחתנה עם אדם לא מוסלמי, ואפילו יהודי, אנתוני ויינר?

איך יכול להיות שהיא נסעה לערב הסעודית עם הילרי קלינטון כדי לבקר בקולג' שבו למדה אמה בשעה שהיא מנהלת אורח חיים אחר בתכלית? איך הומא, שהייתה עוזרת העורכת של מגזין קיצוני הדוגל בשריע, יכולה להימלט מהכעס והתרעומת של משפחתה וידידיהם? אורח חיים כמו שלה בדרך כלל ממיט בושה על משפחה מוסלמית קיצונית, אבל אמה מעולם לא מתחה ביקורת על התנהגות בתה. היא התקבלה בכבוד ובפאר בקולג' דאר-אל-חכמא לנשים, שבו הייתה אמה סגן נשיאה. איך זה ייתכן?

על רגל אחת: השריע מרשה להוליך שולל כדי לקדם את האסלאם ולהפיץ אותו.

ואליד שובאט מסביר שאנשים מעטים בלבד במערב מכירים את המונורה, תורת התחייה של האחים המוסלמים הסונים. משמעות המילה "מונורה" היא "בגנבה" או "גמישות". המונורה מאפשרת למוסלמים לזרוע בעולם המערבי מחלוקת ובלבול.

אפשר להגשים מונורה באמצעות התנהגות שהשריע בדרך כלל דוחה, ולכן המערביים מניחים באופן הגיוני שהם רואים גרסה מתונה של האסלאם כי האיסורים האלה פתאום מותרים. למעשה, עיניהם של המערביים מטעות אותם.

עיקרון המונורה פועל כך:

כשרוע ונזק מתנגשים זה בזה מכורח המציאות, עלינו לבחור את הרע במיעוטו. זה מה שהחליטו המומחים במשפט... אם האינטרסים והנזק הרע מתנגשים זה בזה, או התועלת מתנגשת עם הרוע, צריך לשקול כל יתרון וכל נזק ואת השלכותיו, ולקבל בסלחנות את הרוע המועט יותר לטובת התועלת שתצמח ממנו לטווח הארוך. אפשר לקבל את הרע גם אם הוא קיצוני ובדרך כלל נחשב לתועבה. (https://pjmedia.com; link: goo.gl/kyNYF7)

כמובן, אורח חייה ה"רע" של הומא נסלח לה כי היא בסך הכול נוקטת מונורה במטרה להרחיב את ההשפעה של האסלאם באמריקה.

1016 - Current Board Of Institute Of Muslim Minority Affairs
הוועד של המכון לענייני מיעוטים מוסלמים מציין שאמה של הומא, סלחה ס' מחמוד (אבדין) היא העורכת,
אחיה חסן אבדין הוא עורך שותף, ואחותה, הבאא ח'אליד היא עוזרת לעורכת.

 

מסקנה

חברת הקונגרס מישל בקמן וארבעה חברי קונגרס שמרנים כתבו למחלקת הסנאט ביוני 2012, והזהירו שהאחים המוסלמים חלחלו אל הרבדים הגבוהים ביותר בממשל אובמה. מישל בקמן כללה חומרי מחקר על הומא אבדין, אבל כל הדמויות הפוליטיות והתקשורת של המיינסטרים יצאו בכל תוקף נגד טענותיה של בקמן. אפילו ראשי הרפובליקנים השפילו את בקמן על מה שהם כינו "המתקפה הלא מבוססת והבלתי מתבקשת" על אבדין.

בקמן מסרה את המידע המתועד היטב לחברי הקונגרס, לסנטורים ולסוכנויות המודיעין, אבל לשווא. הסיקור התקשרותי השלילי הקיצוני גרם לה לפרוש מהבחירות ב-2014. (www.wnd.com; link: goo.gl/b9naEL)

לעומת זאת, יותר ממאתיים אלף איש חתמו על עצומה לבית הלבן ודרשו שהוא יצהיר שהאחים המוסלמים הם ארגון טרור. להלן התגובה המדויקת של הבית הלבן לעצומה של We the People ("אנחנו, העם").

אין בידינו ראיות מהימנות לכך שהאחים המוסלמים חזרו בהם ממחויבותם הוותיקה לאי-אלימות". (support.maozisrael.org; link: goo.gl/GGLQXa)

אם כן, ארצות הברית איננה רואה באחים המוסלמים ארגון טרור. בריטניה, ישראל, מצרים, איחוד האמירויות הערביות, בחריין ולעת עתה גם ערב הסעודית, נמנות עם הארצות שהודיעו שהאחים המוסלמים הם ארגון טרור.

אבל במהלך אסלאמי טיפוסי לציבור האמריקני, שאדי חמיד, חבר בכיר במכון "ברוקינגס", ענה כך: "מבחינה עובדתית, האחים המוסלמים אינם ארגון טרור. העובדה שיש אנשים, במיוחד בקונגרס, שחושבים אחרת, היא ראיה חסרת ערך לשיח החוץ המדיני שלנו". (www.usnews.com; link: goo.gl/N1cZJs)

חברים באחים המוסלמים חופשיים להיכנס לארצות הברית ולצאת ממנה, ורבים מהם הפכו ליועצים בממשל.

התוצאה היא שבמזרח התיכון, ארצות הברית נתפסת בבירור ככוח דועך עם השפעה מעטה על אירועים עכשוויים. למרבה האירוניה, ארצות ערב במזרח התיכון מודאגות מאוד מכוחה העולה של איראן ומהכוח הגרעיני שיהיה בידיה בעתיד הקרוב, בעזרת ארצות הברית ובהדרכתה. מדינות מוסלמיות מתחילות לשתף פעולה בתחום הצבאי עם ישראל, יותר מאשר אי פעם בעבר. רוסיה ואיראן ממלאות את החלל שהותירה ארצות הברית.

האזהרות של מישל בקמן היו ברורות: "בזמן כהונתה של הגברת קלינטון כמזכירת המדינה, ובזמן שאבדין הייתה עוזרתה הקרובה ביותר, עברה המדיניות האמריקנית לתמיכה פעילה בהשתלטות האחים המוסלמים על מצרים (והיא נכשלה לאחר שהציבור המצרי והצבא התנגדו לה בכוח). תמיכה זו כללה מאות מיליוני דולרים בציוד צבאי ובמזומנים למימון ההשתלטות שלהם", אמרה.

בקמן ציינה שהסעודים תרמו לאורך השנים עשרים וחמישה מיליון דולרים אמריקנים לקרן קלינטון.

"הגיוני לשאול איזו רמה של השפעה יש להומא אבדין על הילרי קלינטון כדי לחולל שינוי כזה במדיניות", אמרה בקמן. (www.wnd.com; link: goo.gl/M4BcBQ)

אין ספק שעל עיניה של ארצות הברית מונח מסווה. אם תקשורת המיינסטרים הייתה כנה, היא הייתה יכולה לגשת בקלות למקורות זמינים ולהפריך את הטענות או להעלות אותן לדיון. כל אמצעי התקשורת הגדולים מעסיקים מתורגמנים ערביים שיכולים לאשר או לשלול את קיומם של המסמכים האסלאמיים האלה. אבל כולנו עדים לדממה של מאה אחוזים.

חשבו על כך. אם רק אחד מהקשרים האלה נכון וניתן להוכחה, הציבור צריך לדעת על כך. אבל העיתונות מדחיקה את המידע באופן שיטתי ומאיימת להעלות על המוקד כל מי שרק מעז לחשוף אותו לציבור.

הומא אבדין היא העוזרת הוותיקה ביותר של הילרי קלינטון, ולכל הדעות גם הנאמנה ביותר. קשה ליישב את הסתירות. עד לאחרונה, המאמרים בז'ורנל לענייני המיעוטים המוסלמים היו עניין שאין מדברים בו. הומא אבדין, עורכת המשנה של אמה, עזרה לבחור, לערוך ולפרסם אותם. אפילו היום, אמריקנים מעטים בלבד מודעים ל"תפקידים האחרים" של הומא.

אבל ההתעלמות מהאסלאם מציבה את ארצות הברית בסכנה גדולה. אנדרו מק'ארתי חוזר בספרו The Grand Jihad ("הג'יהאד הגדול", לא קיים במהדורה עברית) על הדברים שכל אזרח אמריקני שרוצה לחיות בחופש, צריך לדעת: השליחות של האסלאם היא "לאכוף את החוקה שלו על כל העמים ולהרחיב את שלטונו עד קצה העולם".

"את זה הם רוצים להשיג באמצעות חלחול מידע, חינוך, מינויים ובחירות. הם מתכננים להחליף את חוקת הדמוקרטיה האמריקנית בחוק האסלאמי. התכנית שלהם היא לתפוס, לכרסם לאט מבפנים ולשחוק גם את המערכת וגם את הרצון לשמור עליה". (www.jpost.com; link: goo.gl/yaQzmo)

מכון "גייטסטון" שואל: "מאחר שבמשך עשרות שנים, הומא ובני משפחתה הקרובה מקורבים מאוד לדמויות בשורה הראשונה של האחים המוסלמים, ארגוני תמיכה כלכלית באל-קאעידה ומשפחת המלוכה הסעודית, איך ייתכן שהיא זכתה בסיווג ביטחוני ובאחריות לייעץ למזכירה על מדיניות ופוליטיקה במזרח התיכון? הקשרים שלה חייבים להעלות שאלות רציניות לגבי התאמתה לקרבה לכס השלטון בארצות הברית" (www.gatestoneinstitute.org; link: goo.gl/7wdzsc)

1016 - Hillary Clinton Campaign
Photo: APIMAGES

חזרה למעלהמשיחיים יהודים וערבים מוצאים
שלום

מאת ריק ריידינגס

1016 - Jewish And Arab Millenials

בחודש שעבר התאספו בירושלים כמה מאות בני נוער וצעירים יהודים משיחיים, ערבים ופלסטינים, לכנס "אליו 2016". הנושא היה לבנות מזבח לאלוהים דרך הלל, תפילה ומפגש עם אלוהים.

גל חדש של בני נוער מלאי התלהבות

אחד הסימנים הברורים והמעודדים השנה הוא האחוז הגבוה של בני הנוער שהיו בכנס. במשך השנים האחרונות, עיקר המשתתפים בכנס היה בני תיכון שהיום הם צעירים. היה נפלא לראות אותם מקבלים בברכה את "הגל החדש" של בני הנוער הצמאים לאלוהים, ומשרתים אותם.

אלוהים הדריך אותנו לארגן ביוני, בראשית חופשת הקיץ, כנס הכשרה להלל לנוער.

יותר משמונים בני נוער יהודים, ערבים ופלסטינים השתתפו בכנס, בחסות ידידינו ב"מעוז" ישראל.

שם הכנס היה "הדור הבא". בני הנוער למדו ממנהיגי הלל ונגנים ישראלים איך להדריך הלל, ובני הנוער עצמם הדריכו הלל מבורך מאוד. רוח הקודש פעלה בדרכים מופלאות, במיוחד כשצוות הצעירים התפלל בשביל בני הנוער וביקש שיכתבו שירים חדשים בעברית ובערבית.

אחר כך תכננו את כנס "אליו", בסוף הקיץ, כנס אינטנסיבי של יומיים לבני נוער וצעירים. היה מרגש מאוד לראות בני נוער רבים שאלוהים נגע בלבם בתחילת הקיץ, משתחווים לאלוהים בכל לבם ב"אליו".

חלק מבני הנוער המבוגרים יותר הדריכו הלל מבורך ביותר בכנס "אליו". המנהיגים הרגישו בבירור שאנחנו עדים לראשיתה של פעולה עצומה חדשה של רוח הקודש בקרב בני הנוער בארץ.

1016 - Singing and Praying

1016 - ELAV Hugging

אנחנו מסורים להקמת מזבחות לעבודת אלוהים

הדוברים השנה היו: אבי מזרחי מתל אביב, ראניה סאייח מנצרת וריק רידינגס מירושלים. כל השלושה הם נציגים של בית תפילה בעירם, וקראו לצעירים להקים מזבחי תפילה והלל בכל יום.

המנהיגים גם קראו להם להשתתף באספה שבועית עם בני נוער אחרים גם במקומות שבהם אין בית תפילה, ולמצוא ידידים חדשים שרוצים לדרוש את פני אלוהים יחד בכל שבוע.

בני הנוער נענו בחיוב לקריאה. שמחתי לשמוע מאמין ערבי צעיר שסיפר: "כשאמרת להתפלל ולבקש מרוח הקודש שתראה לנו עם מי לבנות מזבח, שמעתי שם, ואחר כך הרגשתי שאלוהים רוצה שנעשה את זה בחוץ, על הגג שלנו!"

דברים אלה בהחלט משקפים אומץ ושחרור חדש כדי לעבוד את אלוהים בלי פחד במקום שבו השכנים יכולים לשמוע.

1016 - ELAV Hugging Reaching and Praying

1016 - Singing Songs of Faith

אחדות עמוקה גוברת על מכשולים אתניים ולאומיים

הכנס הזה היה כנס הנוער הארצי העשירי שלנו, וראינו את הפרי של שנות הסליחה והריצוי בין אותם שמונה מאות מאמינים יהודים, ערבים ופלסטינים שהשתתפו.

מעודד לראות שרבים מהם עברו מרגעי ההתרצות זה לזה לידידות איתנה, ושמחו מאוד להיות שוב יחד בכנס "אליו". היו מראות נפלאים של נוער מרקעים מנוגדים אלה, מתפללים זה בעד זה כמו ידידי אמת.

אפילו זכינו לביקור מאדם ממרכז אמריקה שהוא שגריר לצרפת ואונסקו. הוא אמר ש"אליו" הוא החדשות המעודדות הראשונות ששמע במזרח התיכון, וביקש לבוא ולראות במו עיניו אם הן נכונות או לא.

הוא התרגש מאוד למראה האהבה בין נוער יהודי, ערבי ופלסטיני. הסברתי לו שזה לא משהו שאנחנו מצליחים להפיק, אלא פרי הפעולה של רוח הקודש במהלך ההלל, והפעולה של אלוהים שקרא לבני הנוער לסלוח ולשנות את לבם.

שמחנו מאוד גם שהגיעו מאמינים המייצגים בתי תפילה במצרים, ירדן ועיראק. היו לנו רגעים יפים של עבודת אלוהים יחד.

1016 - ELAV Praying

1016 - ELAV Together

תודה לכם שותפים של מעוז על תפילותיכם ועזרתכם בקיום הכנס, ועל המימון למלגות כדי שהצעירים האלה יוכלו להגיע ל"אליו". בחסד אלוהים, יכולנו לעמוד בתקציב.

אנא התפללו בשביל הצעירים, שיבנו בכל שבוע מזבח של הלל ותפילה בעירם, וילבו בחייהם את אש רוח הקודש. אנא התפללו שהרגעים האלה יהפכו לתנועה של אנשים שעובדים את אלוהים באמת, ושיחול שינוי באווירה הרוחנית בבתי הספר, בערים ובארצות.

ריק ופאטי רידינגס הם המייסדים של "סוכת הלל" (הלל ותפילה בכל שעות היממה עם מבט לעיר העתיקה בירושלים. www.succathallel.com

לסרטונים של האספות וההלל, היכנס לקישורית הבאה: www.youtube.com/user/elavmedia

חזרה למעלה

י