MAOZ HOME      MAOZ REPORT      WHO WE ARE      WHAT WE DO      DONATE NOW      STORE       I STAND WITH ISRAEL      CONTACT US

ארבעים שנות פעילות בארץ

ספטמבר 2016
אב - אלול התשע"ו

0916 - Ari and Shira Sorko Ram
Ari and Shira Sorko Ram


 

משירה

0916 - Shira Sorko Ram

הגעתי לארץ באוקטובר 1967 רק לביקור. היה זה ארבעה חודשים אחרי מלחמת ששת הימים הנבואית. אבל ארצו של אלוהים כבשה את לבי, ונשארתי בה למשך תשע שנים, בעודי רווקה. לעתים שאלתי את עצמי מה אני עושה כאן... פרט למאמינים בודדים כמו משפחות סמדג'ה וחיימוב, היו מעט מאוד יהודים ישראלים משיחיים בארץ.

עשיתי את המעט שידעתי: התפללתי, בישרתי לכל מי שהיה מוכן לשמוע, נסעתי מפעם לפעם לארצות הברית וחיפשתי יהודים משיחיים שמוכנים לעלות לארץ ולגבש קבוצת גרעין יהודית משיחית באזור תל אביב.

ארי ואני נפגשנו ב-1976 באחד מביקוריי בארה"ב בזכות מנהיג הקהילה ג'ק הייפורד. תוך שלושה חודשים, ארי זנח את הקריירה המבטיחה שלו כשחקן סרטים ועבר להתגורר בארץ. ייסדנו את "מעוז" עוד לפני שהתחתנו. הארגון שימש לנו בסיס לעבודה משותפת, והתחלנו לפעול במשותף אחרי שהתחתנו, בפברואר 1977.

ועכשיו – אנחנו כאן כבר ארבעים שנה ומרגישים שיש לנו עוד שנים של כוח כדי לפרוץ לאפיקים חדשים. אני משוכנעת שקנת' הייגן היה זה שהקנה לי את ההבנה הבסיסית על הנסים שאלוהים מחולל ועל פריצות דרך כשאני חושבת על הדברים הבסיסיים והחיוניים שמהם שאבנו את הכוח שהיה דרוש לנו כדי לעמוד במתקפות שספגנו כמו כל החלוצים המשיחיים בארץ .יש אנשים שמנצלים את האמונה כדי לזכות בטובות חומריות, אבל אלה לא עניינו אותי. רציתי להשתמש באמונה הזאת שאלוהים נתן לי, כדי שישראלים רבים יאמינו באלוהים באמצעות ישוע, מלך היהודים.

עמוד התווך החשוב האחר בחיים שלי (הרבה בהשפעתה של אמי), הוא קריאת כתבי הקודש במלואם בכל שנה. הם אלה שמקנים את היכולת להבין את ההתרחשויות בעולם סביבנו. אין להם תחליף וגם אין שום דרך אחרת לשמוע היטב את קול אלוהים. כתבי הקודש מעוררים בי יותר מכל דבר אחר רצון עז להמשיך להתבונן אל הערכים הנצחיים. הם מזכירים לי שיש גן עדן השמור לאלה שלבם דבק באלוהי ישראל, וגיהינום השמור לאלה שהשטן מטעה וגורם להם להאמין שדבריו אמת.

חשוב מכול, אני מקווה שבעזרת המהדורה המיוחדת הזאת של גיליון "מעוז", תבין ללא כל ספק שהחלוצים בארץ שכתבו את הדברים היפים (יפים מדי) האלה, הם גיבורים גדולים בעצמם, כל אחד מהם! הם עברו את אותם מבחנים קשים בצורות שונות, מכירים את הצורך לעמוד כנגד העננים הכבדים שמבקשים לגבור עליהם, ועמדו למרות הכול.

בלי התפילות והתמיכה הכלכלית של ידידנו מחו"ל לא היינו מצליחים לעשות את הדברים המפורטים באיגרת זאת. אנחנו תמיד זוכרים ש"הנדיבות שלנו" היא בעצם הנדיבות שלהם. אנחנו בסך הכול אמצעי – ואנחנו מתפללים שנהיה סוכנים חכמים על מה שהופקד בידינו. הזכות היא שלנו, והממלכה, הגבורה והתפארת לאלוהים, לעולמים.

 

מארי

למה אני פה בארץ ועושה את מה שאני עושה? עשר הסיבות העיקריות

0916 - Ari Shira Sorko Ram

1. באמצע שנות השבעים התאהבתי בשירה, והתחלתי להתאהב גם בעמי, עם ישראל.

2. עד מהרה התחלתי לאהוב, ללמד ולהכשיר צעירים בארץ.

3. רציתי מאוד שהם יאמינו בישוע.

4. זמן קצר לאחר מכן, התחלתי לאהוב את תפקידי כמנהיג בקבוצה הקטנה הזאת של מאמינים חדשים.

5. אני אוהב ילדים ונכדים רוחניים.

6. אני אוהב לראות את גוף המשיח גדל ומתרחב ברחבי הארץ.

7. אני אוהב לעזור בפיתוח מנהיגים לדור הזה והדור הבא.

8. אני אוהב לעזור לנזקקים ולהעניק להם אחרית ותקווה.

9. אני אוהב לעזור לאנשים אחרים בקהילה להגשים את חלומותיהם וחזונם.

10. אם אני יכול לעזור לאנשים בגוף המשיח להגשים את הייעוד שלהם, אני מגשים חלק גדול מהייעוד שלי.

זאת הסיבה שאני כאן, ואני עדיין מאוהב.

חזרה למעלההשנים הראשונות

0916 - Starting the Congregation
ייסדנו את הקהילה הזאת בשנת 1995, במרתף של בית "מעוז".


0816 - Birnbaums

כשאני חושב על מעוז ועל ארי ושירה, אני חושב על המילה "עידוד".

הזוג המדהים הזה אוהב את אלוהים ואוהב את ישראל. אבל הגורם המייחד אותם הוא שהם אוהבים מאוד את גוף המאמינים בישראל. הם אוהבים אותנו מאוד!

לא תוכל להיות אתם בלי להבין כמה הם שמחים להיות אתך, ושמחים שאתה מאמין במשיח והחלטת לחיות בארץ.

למעשה, הם הקדישו את חייהם כדי לעודד את המאמינים במשיח שהחליטו לחיות בארץ, לאפשר להם לעשות זאת ולהעניק להם את הדרוש להם לשם כך. איך הייתה נראית החוויה שלי בארץ בלי שפע הכנסים המעשירים שהשתתפתי בהם – ג'ק הייפורד, ג'ויס מאייר, הכנסים של ישראל-סין, סדרות המנהיגות בחסות ג'ון מקסוול ובהנחיית דניס וקולין ראוס, ואינספור כנסים אחרים?

איך היו נראים הארגונים שלנו בלי שפע הספרים המתורגמים שארי ושירה הוציאו לאור?

איך היו נראים חייהם של רבים מאתנו בלי הסיוע הנדיב של קרן IstandwithIsrael?

ואכן, ארי ושירה השפיעו מאוד באמצעות "מעוז". המניע שלהם הוא האהבה שלהם למאמינים, והוא משולב עם רשימת הקשרים הארוכה שלהם עם מנהיגים וארגונים בעמדות מפתח ברחבי העולם. בכל זה הם שיתפו אתנו.

כן, הם דוגמה נדירה של שני אנשים נדיבים מאוד. הם שיתפו את כולנו בהרבה מאוד ממה שיש להם.

מדהים למדי. זוג שמשלב בין חמלה לבין עשייה אסטרטגית והחלטית.

אינני יכול לשכוח סיפור שלי עם ארי, מהשנים הראשונות להיכרותנו:

כשארי הראה לי חלק מהציוד האיכותי שקנה, הייתי קצת המום. האמצעים שלי היו מוגבלים מאוד. חשבתי לעצמי כמה אירוני שכולנו נמצאים ברמות שונות של "אמונה", וציינתי זאת בפניו שכן ה"אמונה" שלי הצטמצמה ליחידת רדיו-טייפ משומשת לרכב שלי.

תוך דקות קיבלתי מארי המחאה שענתה על הצורך. שום גישה של עליונות, שום לעג, רק עידוד – אח בעל אמצעים מעודד אח מחוסר אמצעים.

זאת החוויה שלי עם "מעוז" ועם ארי ושירה – זוג מוכשר הפועל בארגון שיש לו מטרה אחת: לחזק את גוף המשיח בארץ בכל דרך אפשרית. השפעתם גדולה.

שמואל בירנבאום
רועה קהילת "ים אהבתו"
בת ים0916 - Norma and Martin Sarvis

עליתי לארץ בשנת 1990, וחייתי ועבדתי עם ארי ושירה. באותה תקופה היה ארגון "מעוז" מתנהל מתוך משרד קטן עם מחשב אחד קטן בבית של ארי ושירה. למדתי מהם לאהוב את הארץ והתאהבתי בה, פגשתי מאות מאמינים וייסדתי את הפעילות שלי בקרב בני הנוער, שלימים הפכה פעילות זאת ל"קציר". ארי ושירה, שני ילדים וארגון "מעוז" היו השער שדרכו עברתי בדרכי להגשמת הייעוד שלי בארץ. הם ואייל ושני הם ידידים יקרים לי.

נורמה ומרטין סרביס
"סוכת הלל"
Israel Prayer Update
Arise, Women’s Ministry

0916 - Moreys

לפני שנים רבות, עוד כשהייתי צעירה מאוד באמונתי, הגעתי במקרה לכינוס גדול באוניברסיטה בדרום קליפורניה, וזכיתי לצפות בסרט Dry Bones ("העצמות היבשות") ולשמוע מישהי מספרת על הארץ. שמה היה שירה לינדזי. הסרט ודבריה של שירה השפיעו עליי מאוד, והתחלתי לשאול את אלוהים אם הוא קורא לי לעלות לארץ.

בעלי ואני עלינו לארץ בשנת 1983, ומאז אנחנו עוסקים בעלייה. אני זוקפת את הפעילות שלנו ואת פריה להשפעתם של ארי ושירה על חיינו. תודה לכם ארי ושירה על שאתם עמודי התווך בארץ שהייתה לביתנו.

טרי מורי
קהילת "פוריה"בשנת 1982 ביקרנו בקהילה ברמת השרון, במהלך סיור שערכנו בארץ לקראת העלייה שלנו בשנת 1983. מאז לא שכחנו את הביקור הזה. לפני כמה שנים, ארי ושירה הזמינו אותי להצטרף למועצת המנהלים של "מעוז", ואני נהנה מאוד לשרת את אלוהים עם הארגון הנפלא הזה. "מעוז" פועל הרבה מאוד בארץ, הקים את קהילת "תפארת ישוע" (אחת הקהילות הראשונות בארץ לדוברי עברית בלבד), עורך כנסים למנהיגים (הייתי כמעט בכולם), מנהל את קרן IstandwithIsrael המסייעת למאמינים ברחבי הארץ, מוציא לאור ספרים והפקות מדיה, ועוד הרבה. "מעוז ישראל" הוא כוח הפועל לטובת ישראל, גם מחוץ לגוף המשיח וגם בקרבו, ומעניק השראה לאנשים רבים. תודה לכם על ארבעים שנות פעילות פורצת דרך.

אריק מורי
רועה קהילת "פוריה"

0916 - Ari Served in the Lebanon War
ארי שירת במבצע "שלום הגליל" בשנת 1982.פועלים שותפים שפגשנו במאמץ החלוצי

0916 - Paul Wilbur
פול ווילבור שר עם להקת Israel's Hope בקהילה שלנו במרתף.0916 - Samuel Smadja

הייתי בסך הכול נער כשאמריקנית יהודייה צעירה ובלונדינית עלתה לארץ. היא ובעלה לעתיד, ארי, נולדו בארצות הברית, אבל הם הקדישו את חייהם לארץ. ראוי מאוד לציין את ארבעים השנים האחרונות של מסירותם לבניין גוף המשיח ונזכיר חלק מהתחומים שבהם הם היו ברכה לכולנו, המאמינים ורועי הקהילות ברחבי הארץ.

ארי ושירה הקימו קהילות חדשות והיו חוד החנית של לימוד והלל בעברית בקהילה שלהם שלא כמו אספות שהתנהלו באנגלית ותורגמו לעברית. באמצעות המימון של "מעוז" ישראל, סייעו ארי ושירה לאינספור צעירים שרצו לרכוש דירה, משפחות נזקקות קשות יום, פרויקטים בגוף המשיח שהם מעבר להישג ידן של קהילות ועסקים של משיחיים, ביניהם עסקי הלינה וארוחת הבוקר ש"מעוז" פרסמו לאחרונה חינם. ארי ושירה הם גשר המאפשר לאנשים מכל רחבי העולם להתחבר עם ישראלים ילידי הארץ, ולברך אותם. השבח לאלוהים על ארבעים שנות פעילות נאמנה!

שמואל סמדג'ה
נשיא "שר-אל" תיירות וכנסים
ירושלים0916 - Howard & Randi Bass

פגשנו אתכם לפני שלושים וחמש שנים, לפני שעליתם לארץ, ואנחנו עדיין בקשר! אתם הייתם בין התומכים הגדולים ביותר שלנו במאבק המשפטי שניהלנו, ועזרתם לנו להביא את המאבק לבתי המשפט. הבאתם את הקהילה שלכם אלינו, והצטרפתם אלינו לאספה. הייתם מוכנים להגיש סיוע לכל גוף המשיח בארץ, עובדה שהיא עדות לתומכים שלכם וראייה לדאגתכם ואהבתכם לאחים ואחיות מבני עמנו. תודה רבה לכם, ושאלוהים ימשיך לברך אתכם בשנים הבאות!

האווארד ורנדי בס
רועה קהילת "נחלת ישוע"
"נחלים בנגב"
באר שבע
0816 - Jacob & Elisheva Damkani

ארי ושירה והקהילה היהודית המשיחית שבביתם ברמת השרון הדריכו אותי כשחזרתי לארץ, בשנת 1981. במשך כל השבוע היה ביתם מלא באנשים שבאו והלכו. המטרה שלנגד עיניהם הייתה לעזור לאנשים להבין את ישוע בהקשר היהודי, לבנות קהילות דוברות עברית ולהכשיר תלמידים.

בראשית שנות השמונים היינו מאמינים מעטים בלבד. התנועה היהודית המשיחית הייתה עדיין בחיתוליה, וארי ושירה עזרו לנו לתת את הטון. הם הוציאו ספרים לאור, לימדו ואפשרו לאנשים אחרים ללמד, הציגו את העמדה המשיחית בפני הציבור, נאבקו על זכויותינו בבתי המשפט וארגנו כנסים וסמינרים כדי לצייד אותנו, לשרת את אלוהים ולבנות את מלכות האלוהים.

ארי ושירה ניחנו בלב של אב ואם. הם מצייתים לאלוהים ומסורים לגוף המשיח המתגבש בארץ. כל אלה היו לי לברכה רבה. הלוואי שהשמים יהיו פתוחים בפניהם בכל עת, מהיום ולנצח, שאלוהים ירעיף עליהם חן וחסד, והם יראו את ישועת ישראל.

יעקב ואלישבע דמקני
מייסד "שופר ישועה"
תל אביב0916 - Joseph & Marcia Shulam

"מעוז ישראל" הוא אבן דרך בארץ ובארצות רבות ברחבי העולם. מרשה ואני מכירים את "מעוז ישראל" עוד מאז שנולד הארגון! אפשר להגיד שאני הסנדק של "מעוז", כפי שאני גם הסנדק של בנם אייל, ושל בניהם של מאמינים רבים אחרים בארץ. אנחנו מברכים את ארי ושירה ואת כל הצוות ב"מעוז ישראל" על עמלם ודבקותם הנאמנה בחזון לארץ ישראל, לגוף המשיח ולתלמידי ישוע בארץ וברחבי העולם כולו.

הלוואי שכל הצוות ב"מעוז", ובמיוחד משפחת סורקו-רם, ישמחו בפרי עמלם ובקציר במלכות אדוננו.

יוסף ומרשה שולם
רועה ומורה ב"נתיביה" Netivya Bible Instruction Ministry
ירושלים


0916 - Our first advisory board
הצוות המייעץ הראשון שלנו (משמאל): ג'ק הייפורד, רנדי בוזרת', ג'ונתן ברניזס, שירה, ארי, דון פינטו, דן ג'סטר.גאולי ה' חוזרים אל המולדת הקדומה

0916 - Fellow Co-Laborers
שותפים למלאכה: בטי ואשר אינטרטר, אבי מזרחי, ארי, אדי סנטורו.0916 - David Katz

פגשתי אותך, שירה, לראשונה לפני יותר משלושים ותשע שנים. הייתי בן שמונה עשרה וצעיר מאוד באמונה. מילדות חלמתי ש"כשאגדל אחיה בישראל". שמעתי אותך מספרת בדאלאס על הפעילות החלוצית שאת וארי ייסדתם בארץ. קראתי את העדות שלך וראיתי את הסרט שלך, Dry Bones ("העצמות היבשות"). הייתי מאמין צעיר והמילים והמסר שלך היו חדשים לי אבל מצאו הד עמוק בלבי. עד מהרה, חודשים ספורים לאחר מכן, כבר הייתי בארץ. במהלך השנים שאחרי כן נהניתי מקשר אתכם גם ברמת פולג, ואחר כך ברמת השרון בזמן שבניתם את מרכז הפעילות. במשך ארבעים שנה, הספרים והעדכונים שלכם עודדו אנשים רבים ברחבי העולם שרצו להבין את השורשים היהודיים של הבשורה, ואת מקומו של העם היהודי בתכנית הגאולה של אלוהים.

כמו אומתנו הקטנה, עמדתם באתגרים בחוסן ובכבוד. אני מתפלל שאלוהים ימשיך לברך את שניכם, את משפחתכם הגדלה ואת הצוות שלכם בכל מעשיכם, למען ציון.

דוד כץ
עוזר לסגן המנהל, "שר-אל"
ירושלים0916 - David & Martha Stern

וואו, ארבעים שנה! אנחנו אוהבים אתכם ושמחים כל כך במפעל החלוצי שלכם שבחלקו השתתפנו במהלך השנים. אנחנו מכירים את ארי ושירה עוד מלפני עלייתנו לארץ בשנת 1979. ארי, אתה פגשת אותנו בשדה התעופה, לקחת אותנו ואת בתנו מרים לביתכם ברמת פולג. התינוקת שלנו שהייתה בת ארבעה חודשים, ישנה באותה עריסה עם בתכם שני, שהייתה בת ארבעה חודשים גם היא.

הצטרפו לקהילה ונשארנו יחד ארבע שנים, עד שעברנו לירושלים, וכל השנים עבדנו עם "מעוז". אנחנו מודים לכם מאוד על הסיוע שלכם בהוצאה לאור של "יהודית משיחית – מהי?" של דוד, ואנחנו מצפים בכיליון עיניים לגרסה העברית של הפרשנות של דוד לברית החדשה היהודית, ש"מעוז" עומדים להוציא לאור. המשיכו במלאכה הטובה!

דוד ומרתה שטרן
מחבר הפרשנות לברית החדשה במבט היהדות
וכן עורך ה-Complete Jewish Bible ("התנ"ך היהודי השלם")
ירושלים0916 - Eitan & Connie Shishkoff

אלוהים קרא לנו לעלות לארץ בעודנו שומעים את שירה מלמדת מהנביאים (בשנת 1977!) על שיבת ישראל לארצו באחרית הימים.

עם התקרב מועד עלייתנו לארץ, ארי ושירה ייעצו לנו ועודדו אותנו באופן אישי מאוד. מאז הגענו בשנת 1992, הם לא הפסיקו לאהוב אותנו, לתמוך בנו ולהתייצב לצדנו בחוויה המכוננת של הפעילות החלוצית בלידתה מחדש של התנועה המשיחית בארץ. אנחנו מהללים את אלוהים חיים על נאמנותו ונדיבותו המדהימה של ארגון "מעוז" לאורך ארבעים השנים האלה. יישר כוח!

איתן וקוני שישקוף
רשת קהילות "אוהלי רחמים", מייסד ומנהל
פעילות לנוער "קציר"
קרית ים
0916 - Avner & Rachel Boskey

רחל ואני נהנינו מהפעילות של ארי ושירה לאורך השנים. המופת ששימשו לנו כחלוצים והלימוד על תחיית ישראל השפיעו מאוד על רחל במהלך שנות נעוריה, והעניקו לה כיוון רוחני בחייה. השימוש בסרטים ובמדיה השפיע רבות על חיינו ועודד אותנו מבחינה רוחנית. הם דוגלים בשיקום הזהות היהודית למאמינים היהודים בישוע, וחיזקו מאמינים רבים בארץ. התשוקה הבוערת שלהם להגשמת ייעודו הנבואי של עם ישראל, עדיין מצית דלקות רוחניות בכל מקום שאליו הם הולכים. התרומה המתמשכת שלהם למלכותו של ישוע, העשירה מאוד את המשפחה המשיחית בארץ.

אבנר ורחל בוסקי
מייסד ארגון Final Frontier Ministries
עומר


0916 - Bar Mitzvah of Elior
בר מצווה לאליאור, שגדל בקהילה שלנו, "תפארת ישוע".

חזרה למעלהקהילת ילדי האלוהים בארץ מתחילה לצמוח

0916 - Our very first national conference
כנס המנהיגות הארצי שלנו עם טום ברקי, בשנת 1993.


עוד פועלים

0916 - Tony & Orna Sperandeo

ארי ושירה הם חלוצים בתנועה המשיחית ובמיוחד בארץ. הם השפיעו הרבה מאוד על הארץ באמצעות העידוד, הסיוע המעשי ופעילות התרגום וההוצאה לאור שלהם. מסירותם לצאן האובדות של בית ישראל באמצעות קהילת "תפארת ישוע" ופעילות המדיה שלהם, הן דוגמה ומופת.

הקהילה שלנו, כמו קהילות רבות אחרות בארץ, נהנתה מאוד מהפעילות של "מעוז". רבים מחברי הקהילה שלנו זכו לסיוע מעשי באמצעות קרן IstandwithIsrael. חלקם קיבלו סיוע בהקמת עסקים, אחרים רכשו בית או השתלבו בתכנית לימודים.

תודה לכם ארי ושירה וארגון "מעוז" ועל כך שאתם נמצאים במקום הנכון ובזמן הנכון, "לעת כזאת".

טוני ואורנה ספרנדאו
רועה קהילת המעיין
כפר סבא0916 - Daniel & Luanne Sayag

החיים בארץ מלאי אתגרים… המשכורת הממוצעת נמוכה ויוקר המחיה גבוה. ארגון "מעוז" סייע בדרכים רבות. אחת הדרכים החשובות ביותר היא הסיוע ברכישת השכלה שתוביל אנשים להגיע למשרות עם משכורות גבוהות יותר. "מעוז" תמך באימהות החד-הוריות שלנו, בצעירים שרכשו השכלה אחרי צבא ובמאמינים שהיו זקוקים לסיוע בהקמת עסק עצמאי.

גם נהניתי מהכנסים שהם ניהלו לאורך השנים. זכיתי ללימוד מצוין ולעידוד, והכנסים והסמינרים היו מאורגנים היטב. הערך המוסף של הכנסים הוא שהם כינסו את גוף המשיח, וכך יכולנו ליהנות זה מזה ולהכיר טוב יותר איש את רעהו.

דני ולואן סייג
רועה קהילת הכרמל, עוספייה
רועה קהילת "כרם אל", חיפה


0916 - One of the many Equip Leadership Conferences
אחד מהכנסים הרבים של Equip למנהיגים, עם דניס וקולין ראוס וסטיב וג'קי וגליס.


0916 - Evan & Maala Thomas

מאלה ואני שולחים לכם את ברכותינו על המסירות האדירה שלכם לישוע ועל אהבתכם לאחים שאפשרה לכם להתייצב לצד ישראל ולהשפיע ביעילות רבה כל כך. אתם דוגמה לאנשים רבים גם בתקופות הקשות וגם בהצלחות.

היושר שלכם הציב קנה מידה בריא לארגונים אחרים בארץ וההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. תודה לכם על הנתינה וההקרבה שלכם בזמן, בכוחות ובתפילה (יומם ולילה) בעד ישראל וגוף המשיח בארץ. הפעילויות הרבות של "מעוז" מועילות לאנשים רבים. שאלוהים יברך אתכם בשפע!

אבן ומאלה תומס
מנהיג קהילת "בית אסף, נתניה0916 - Daniel Yahav

בשמחה רבה אני מעיד ש"מעוז ישראל" היה לברכה לחלק מהאנשים הנזקקים יותר בחברה שלנו, ביניהם אלמנה צעירה מקהילתנו עם ארבעה ילדים קטנים.

אנשי "מעוז" מנצלים את המשאבים שלהם בחכמה ומאפשרים לאנשים לרכוש השכלה והכשרה מקצועית, במקום רק לחלק להם תרומות. ארי ושירה, יש לכם לב גדול, ותודה מיוחדת לכל התורמים של "מעוז", שמשקיעים את כספם בפעילות הזאת.

דניאל יהב
רועה קהילת "פניאל"
טבריה0916 - Katzir Camps
כנסים של "קציר" – מתקיימים שלוש פעמים בשנה. מזה שנים אנחנו פועלים בשיתוף פעולה עם איתן שישקוף ואנשי צוותו, ועוזרים לממן את האירועים הרוחניים החשובים האלה לבני נוער ישראלים מאמינים.


0916 - David & Lisa Loden


אנחנו מעריכים מאוד את החשיבה קדימה של "מעוז" ואת האופן שבו הארגון משקיע את המשאבים שלו, גם לבנות את גוף המאמינים, גם לצייד אותו בכלים הדרושים לו וגם לתמוך בארגונים שמבקשים להכריז את הבשורה בארץ ולהשפיע על החברה בה. אנחנו מכירים תודה על השותפות של "מעוז" בפעילויות אלה.

דוד וליסה לודן
מייסדי קהילת "בית אסף" (בפנסיה)
מלחין, מנצח, מורים, מדריכי הלל
נתניה


0916 - Avi & Chaya Mizrachi

ארגון "מעוז" היה לברכה רבה בארץ במהלך השנים ובתחומים רבים כמו: תרגום ספרים, הוצאה לאור ובישור. הארגון סייע למשפחות עניות ונזקקות רבות בארץ.

"מעוז" הוא חלק בלתי נפרד מהקהילה היהודית המשיחית בארץ, והשפיע על אנשים רבים גם בארץ וגם מחוצה לה. אנחנו מתפללים ש"מעוז" ימשיך לזכות בברכה מעל ומעבר לכל ציפייה חומרית, ושאנשיו יראו פרי מהזרעים שזרעו בעמלם הרב.

אבי וחיה מזרחי
רועה קהילת "אדוני רועי"
"דוגית"
תל אביב


0916 - Messianic Jewish Alliance
בכל שנה אנחנו פורשים את חסותנו על כשלושים ישראלים שנוסעים לכנס השנתי של האגודה המשיחית היהודית באמריקה. הישראלים גם תורמים לכנס וגם מפיקים ממנו הרבה מאוד תועלת!


0916 - Peter Tsukahira

אנחנו מכירים את ארי ושירה במשך יותר משלושים שנה, ואנחנו עדים לשירותם הנאמן לאלוהים.

תחת מנהיגותם, התרחבה ההשפעה של "מעוז" בארץ ובעולם במידה ניכרת משנה לשנה. הם מבינים איך רוח אלוהים פועלת גם בארץ וגם מחוצה לה, וצייתו להדרכתו של אלוהים לגבי הארגון. אנחנו יודעים שזה לא היה תמיד קל, והם קיבלו החלטות אמיצות לגבי הארגון. לאחרונה זכיתי לשרת את המשיח עם ארי ושירה במקומות בעולם שבהם "מעוז" מעורר מודעות לייעוד של אלוהים לעם ישראל, ומעודד אנשים רבים להתפלל בעד עמנו.

פיטר צוקהירה
מייסד שותף של קהילת הכרמל
עוספיה


0916 - Another Leadership Conference
כנס מנהיגות נוסף עם בני הזוג ראוס ווגליס. הפעם כנס מיוחד למנהיגים ישראלים צעירים עולים בקהילה המשיחית.


0916 - Yossi & Ronit Ovadia

גוף המשיח בארץ צעיר, וגוף צעיר זקוק לדברים רבים. נפלא לראות את אהבתכם הקנאית לגוף הצעיר הזה, ולצמיחתו והתפתחותו התקינה על בסיס דבר אלוהים.

כל אחד מאתנו בארץ נהנה מהספרות שאתם מתרגמים ומוציאים לאור, ומכך שהספרייה המשיחית מתפתחת ומתרחבת. דאגתם לכך שהספרים יהיו נגישים לכול והצבתם מעמד ספרים בקהילתנו שבגליל בשל המרחק שלנו מחנויות הספרים המשיחיות. הספרים האלה העשירו את חייהן של קהילות רבות.

כמו כן, נהנינו מהכנסים לפיתוח מנהיגות שניהלתם, במיוחד במהלך השנים האחרונות, באמצעות הנציגים של ג'ון מקסוול. במקום שניסע לארצות הברית או למקומות אחרים כדי לפתח את מיומנויות המנהיגות שלנו, הבאתם את המורים האלה אלינו.

כולנו נהנים מקרן IstandwithIsrael המסייעת למאמינים משיחיים להתבסס בארץ, כדי שגם הם יוכלו להיות לעזר לאחרים. אני רוצה להודות לכם על כל הדברים האלה ועוד, על כל מה שעשיתם במהלך ארבעים השנים הראשונות לפעילותכם.

יוסי ורונית עובדיה
מנהיג קהילת הדרך
כרמיאל


0816 - Omer and Moti
תמונה ישנה של עומר ומוטי. חלפו שנים רבות, ועומר מייצג את "מעוז" בספרדית ומעצב את איגרת העדכון החודשית. מוטי הוא זקן קהילה ב"תפארת ישוע".אלה האנשים שעבדנו אתם יחד בטיפוח הקהילה שלנו בתל אביב

0816 - Evangelist Yusef
אירוע מיוחדת בקהילת "תפארת ישוע". בני הזוג אינטרטר וקנטור בעיקר נשאו את האחריות לקהילה במשך שלוש שנים, וימשיכו לכהן בתפקידי מנהיגות, ועל כך אנחנו אסירי תודה. אנחנו שמחים על כך שהמנהיג החדש הוא גיל אפריאט. אין דבר שמשמח אותנו יותר מהידיעה שהקהילה שהנהגנו, נמצאת בידיהם של אנשים יראי אלוהים שיובילו אותה לשלב הבא ומעבר לו.0916 - Asher & Betty Intrater

היו לנו הזדמנויות רבות לפעול עם ידידינו היקרים ב"מעוז". שיתוף הפעולה ההדוק ביותר בינינו היה בקהילת "תפארת ישוע" בתל אביב, שבה היינו שותפים לאותו חזון של קהילה מקומית, דוברת עברית, מלאה ברוח הקודש ומבשרת את הבשורה בלב העיר הגדולה ביותר בארץ, תל אביב, שהיא למעשה קהילת היהודים הגדולה ביותר בכל זמן נתון בהיסטוריה.

ידידיי, ארי ושירה, אני רוצה להודות לכם על היותכם חלוצים וגיבורי האמונה. תמיד היה בינינו קשר עמוק, ואנחנו בטוחים שהוא ימשיך להתקיים למען ישוע ומלכותו.

אשר ובטי אינטרייטר
מייסדי "רביבי ישראל"
יד השמונה0916 - Gil Afriat


אנחנו שמחים מאוד לחגוג אתכם את אבן הדרך הזאת, ארבעים שנה. אלוהים השתמש בכם כדי להחזיר את האמת על המשיח ישוע לעם היהודי בארצו. קהילת "תפארת ישוע" היא הפרי העיקרי של עמלכם הפורה כאן בארץ. אנחנו מאחלים לכם שפע ברכות בשם ישוע!

גיל אפריאט וצוות המנהיגים של קהילת "תפארת ישוע"
רועה קהילת "תפארת ישוע"
תל אביב


0916 - Ron & Elana Cantor

אני זוכרת את הפעם הראשונה שפגשתי את ארי ושירה. הם הגיעו ללמד בבית הספר ללימוד כתבי הקודש שבו למדתי. הם דיברו על מאמינים יהודים שעולים לארץ – חוזרים לארץ. פגשתי אותם במסדרון והבהרתי להם שלי אין כל כוונה לעלות לארץ... אף על פי כן שאני חי בארץ הזאת עם משפחתי כבר שלוש עשרה שנים! לא ידעתי שלא רק שאעלה לארץ, אלא גם אצטרף אליהם להקמת קהילת "תפארת ישוע" – קהילה דוברת עברית שנוסדה בשנת 1995. לא זו בלבד, שילבנו כוחות להפקת מדיה להפצת מידע, במאמץ ללמד את המאמינים בארץ על השורשים היהודיים של הברית החדשה.

במהלך ארבעים השנים האחרונות, השפיע הארגון "מעוז ישראל" רבות על גוף המשיח המתפתח בארץ, והשפעתו איננה נופלת מזו של שום ארגון אחר שאני יכול לחשוב עליו.

אילנה ואני שמחים בשמחת צוות "מעוז" עם ציון חגיגות ארבעים שנות ההשפעה בארץ.

רון ואילנה קנטור
מייסד Messiah's Mandate
מנהיג בקהילת "תפארת ישוע"
תל אביב0916 - Eddie & Jackie Santoro

הגענו לפני כמעט תשע עשרה שנה ועוד מהימים הראשונים, "מעוז" היו שם ועזרו לנו. הם עודדו אותנו ללמוד עברית וקיבלו אותנו לקהילתם. הצטרפנו לצוות המנהיגות שלהם וכיהנתי כזקן קהילה במשך כשמונה שנים, וישראלים רבים נושעו. הימים ההם היו מלאי התרגשות!

למדנו הרבה מאוד במהלך השנים, ובעזרת התמיכה של "מעוז", היינו מוכנים בשנת 2006 לייסד קהילה בירושלים. "מעוז" שיחק תפקיד חיוני בכל מה שקרה במהלך אותם שנים, ואנחנו רוצים להביע את אהבתנו והערכתנו לארי ושירה על מסירותם לגוף המשיח בארץ. מסירות שאיננה יודעת לאות. יישר כוח!

אדי וג'קי סנטורו
מנהיג קהילת "אהבת ישוע"
ירושלים
0916 - Arni & Yonit Klein

כשאנחנו חושבים עליכם וכשיש לנו הזדמנות לספר עליכם ועל עמלכם, אנחנו תמיד אומרים דבר אחד: איננו מכירים ארגון אחר בארץ מלבד "מעוז ישראל" שיש לו חזון גדול ורחב יותר.

הארגון של ארי ושירה סורקו רם מלווה במעשים כנים ורבי משמעות הפועל למען כל גוף המשיח בארץ.

אתם ברכה לאנשים רבים בארץ, מדן ועד באר שבע ומעבר לזה. אתם נאמנים עם מה שהפקיד בידיכם האדון. אנחנו שולחים לכם אהבה, ברכות ותפילות ומקווים שיהיה לכם עוד כוח להגשים את מה שאלוהים שם בלבכם לעשות.

ארני ויונית קליין
מייסדי Emmaus Way


בני הזוג סנטורו וקליין הקדישו שנים רבות מחייהם לבניין הקהילה.

0916 - Gil and Tamar at Tiferet
גיל ותמר במעמד המשיחה לתפקיד הרועה.

חזרה למעלהאנחנו אוהבים לעזור למנהיגי קהילות ישראליים לספק את צורכיהם של חברי הקהילות שלהם באמצעות IstandwithIsrael.com

0916 - IstandwithIsrael
באמצעות IstandwithIsrael אנחנו יכולים לסייע לקהילה היהודית המשיחית, לערבים ישראלים מאמינים ולניצולי שואה, לעולים חדשים ואפילו לפליטים סורים ועיראקים. כמו כן, תרמנו לחיילים ביגוד מגן שהצבא איננו יכול לשלם עליו.


0916 - Gennady Shehovtsov


משפחתנו וקהילתנו בחיפה מודים ל"מעוז ישראל" על הסיוע הכספי שהגשתם לנו ולחברי קהילתנו.

גנאדי שחובצוב
רועה קהילת "אבן עזר"
חיפה


0916 - Claude & Michelle Ezagouriאנחנו מודים לאלוהים על "מעוז" ועל ארבעים שנות פעילות נאמנה בשירות גוף המשיח בארץ. האינסטינקט הכללי של כל קהילה הוא לשרת את עצמה ואת חבריה, אבל ארגון "מעוז" תמיד דאג לרווחה ולהתפתחות של גוף המשיח בארץ. אנחנו תפילה שאלוהים ימשיך לתת ל"מעוז" חכמה כדי שיהיה לברכה למאמינים בארצנו.

קלוד ומישל אזגורי
רועה קהילת "איילת השחר"
טבריה


0916 - Albert & Heli Veksler

ארגון "מעוז" הוא החוליה המקשרת בין ישראל לבין הנוצרים ברחבי העולם, מציג את החדשות מהארץ בלי פשרות ושולח מהארץ דיווחים שאינם מוטים - חדשות שהתקשורת העולמית לא הייתה מציגה בשום אופן.

במהלך השנים ראינו ש"מעוז" תמך בחלשים ובנזקקים, העניק תקווה לאנשים חסרי תקווה ונחמה לאנשים במצוקה.

ארי ושירה, במשך עשרות שנים ניצבתם לצד ישראל בסביבת התקשורת העוינת, ועכשיו אתם חוגגים ארבעים שנות פעילות – ברכותינו!

אלברט והלי וכסלר
מנכ"ל Israel Empowerment Fund
ירושלים0916 - New shoes
נעליים חדשות לפליטים סורים.


באמצעות IstandwithIsrael הצליחה נערה מחוסרת אב ממשפחה בעייתית ובעלת יכולות למידה גבוהות, להמשיך בלימודיה ולהגיע להישגים אקדמיים מצוינים. לאחר שירות לאומי של שנתיים היא התקבלה לטכניון בחיפה. כל זה לא היה מתאפשר אלמלא הסיוע מ"מעוז" שגם שילם את שכר הלימוד שלה בבית ספר למחוננים, וגם סיפק לה ביגוד ומיטה לישון בה.

אני רוצה להודות לכם בשם נטלי על הברכה והחיזוקים שקיבלה באמצעות התמיכה שלכם. גם אני הייתי במצב של נטלי בילדותי, אבל לא הייתה לי שום תמיכה. ההישגים שלה מנחמים אותי והעזרה לאנשים אחרים מפצה אותי על האבדן שלי.

רות נ.
מראשוני המשיחיים החלוצים בארץ
נהריה

0916 - Alek & Lena Kravtsov

תודה רבה לשניכם על ההשפעה הניכרת של ידידותכם על חיינו ופעילותנו. הכנסים השונים שהשתתפנו בהם העשירו אותנו מאוד מבחינה רוחנית. אנחנו אסירי תודה גם על תרומות הספרים והנדיבות שלכם לקהילתנו. ברכתכם התקבלה בהערכה רבה ומשמשת אותנו מאוד.

מעל לכול, תודה לכם על ההשקעה שלכם בתקופה של החלטות מכריעות בחיינו. למעשה, בעזרת הדברים שלמדנו מחכמתכם, הבנו איך רוצה אלוהים שנפעל ובסופו של דבר התקדמנו בכיוון הנכון. בלי לנסות להישמע רוחניים מדי או לנקוט במילים נדושות, השקעתם בנו ובמלכות אלוהים, וההשקעה שלכם ללא ספק תניב פרי.

אלק ולנה קרבצוב
רועה קהילת "בית הכרם"
קרית חיים


0916 - Neriyah Arabovאנחנו מודים לאלוהים על הפעילות של "מעוז ישראל". תודה רבה לכם, ארי ושירה, על שירותכם הנאמן.

נריה ארבוב
רועה קהילת "בית ישוע"
בת ים
0916 - Ari mentors
חלוקת שי לחג הפסח לנזקקים, קשישים וניצולי שואה בקרית גת.זכינו לכבוד ולהזדמנות ללוות חלק מרועי הקהילה האתיופיים שלנו

0916 - Ari mentors
ארי מלווה ומדריך מנהיגים ורועי קהילה אתיופיים.


0916 - Rivka Ayeligne

ארי, אתה ידיד, מורה ומלווה מצוין וההשראה שנתת לנו היא משמעותית. עוררת אותנו לשאוף למטרות שלנו באמצעות עבודה קשה ומסירות, ולחשוב בצורה עניינית. הראית לנו את ערכם של יושר, כנות ואמון בשירות שלנו.

אנחנו אומרים שמילאת תפקיד חיוני בהצלחת הפעילות שלנו ובעלייה באיכות המנהיגות שלנו. אנחנו יודעים שהכוח שלך נובע גם מאשתך, שירה, שסיפקה לך גיבוי רב בתפילה. אנחנו רואים בך לא רק מנהיג קהילה, אלא גם ידיד ומלווה יקר.

רבקה אייליגנה ונגה
רועה קהילת "אלוהים עמו"
נתניה0916 - Belay Birlie


אנחנו מודים לאלוהים ול"מעוז" על התמיכה ביהודים האתיופים. אחים ואחיות רבים זכו לסיוע מ"מעוז". אנחנו מודים לאלוהים על האחדות של גוף המשיח בארץ באמצעות "מעוז". הלוואי שאלוהי ישראל יברך את כל התורמים ברחבי העולם, בהתאם לבראשית יב. אנחנו מברכים אתכם כי הייתם לברכה לנו.

ביליי בירלי
מנהיג קהילת "לפיד גדעון"
תל אביב


0916 - Argaw Andargachew


שלום מקהילת "אבן העזר", קהילה של יהודים משיחיים אתיופים,

אנחנו רוצים לברך אתכם לציון ארבעים שנות פעילות לארגון "מעוז ישראל". אני מודה לאלוהים הגדול על "מעוז" כי אלוהים נתן לכם חן וחסד לשרת בנאמנות את גוף המשיח בארץ. גם משפחתי ואני נהנינו מהשירות שלכם. אני מקווה ומאמין שתמשיכו לשרת את מלכות האלוהים עד שובו של אדוננו ומושיענו ישוע המשיח.

ארגאו שמדרגצ'ו
רועה קהילת "אבן העזר"
תל אביב
אנחנו מאמינים שהוצאה לאור של ספרים שמחזקים את האמונה היא מרכיב חיוני בצמיחה הרוחנית של גוף המשיח בארץ".

0816 - Books


0916 - Orna Grinman

"כל כולי למענו" – ספר ההגות הקלסי של אוסוואלד צ'יימברס – הוא הספר מס' 2 שלי במשך עשרות שנים. אני מלקטת ממנו אמתות עמוקות ואוצרות, ואלוהים משתמש בו כדי להדריך את צעדיי.

רציתי לראות אותו בעברית במשך שנים רבות, ואפילו התחלתי לתרגם פרקי הגות יומיים, אבל לא יכולתי להוציא אותו לאור בעצמי. יום אחד, לשמחתי הרבה, החליטו ארי ושירה להשקיע בספר המשוח הזה. אני מעניקה עותקים של המהדורה העברית כמתנות, מעודדת אנשים לקנות אותה, ואני יודעת שהיא לברכה לאנשים רבים.

זהו רק סיפור אחד, אבל יש עוד רבים כאלה. התרומה של "מעוז" לספרות המשיחית הזמינה היום בעברית, ניכרת. "מעוז" הרחיבו את מגוון הנושאים הנגישים לקורא העברי והפכו ספרים רבי מכר וקלסיים באנגלית לזמינים בעברית. חלק מהחומרים של "מעוז" עוסקים בנושאים שמעולם לא הועלו בספרות העברית, ובמובן הזה הם עושים עבודה חלוצית.

בשנים האחרונות התחלתי לכתוב חומרים משלי, וכשביקשתי מ"מעוז" סיוע בהדפסה, זכיתי מיד למענה חיובי ונדיב. תודה לכם על המודעות שלכם לחשיבותם של חומרים מודפסים, ולהשקעתכם בהם.

אורנה גרינמן
מתרגמת ופעילה בקרב אימהות חד-הוריות
"אות ומופת"
כפר סבאשותפינו הערבים למלאכה

0916 - Ari together with Arab pastors
תמונה מלפני עשרים וחמש שנים של ארי עם רועי קהילה ערביים מהגליל (משמאל): סוהיל דבג, אדוארד טנוס וג'וזף חדד.


0916 - Yosef & Ibtissam Haddad

אנחנו רוצים לברך את "מעוז ישראל" על ארבעים שנות פעילות ועל עמידתו האיתנה לצד הפעילות שלנו בקרב הלבנונים בנהריה בחמש עשרה השנים האחרונות.

ארגון "מעוז ישראל" היה לברכה רוחנית וכספית לעמנו ולפעילות שלנו. אפשר לומר שללא התמיכה הכספית הקבועה של "מעוז", הקהילה הלבנונית שלנו לא הייתה יכולה לתפקד ולשגשג.

פעילות התרגום של "מעוז" היא אבן דרך חשובה, שעוזרת לגוף המשיח בארץ לצמוח ולהתבגר מבחינה רוחנית.

נהנינו גם מבחינה אישית כשארי ושירה סייעו לבננו הבכור, אמיר, ללמוד שנתיים בבית ספר ללימוד כתבי הקודש. כיום הוא פעיל בקרב הנוער בקהילה הלבנונית שלנו.

ארי ושירה אינם רק מנהיגים חשובים בגוף המשיח בארץ, אלא גם אב ואם רוחניים שאוהבים את גוף המשיח ודואגים לרווחתו ושגשוגו.

תודה רבה, "מעוז ישראל"!

יוסף ואבטיסאם חדד
מנהיג קהילת "נהר-יה", הקהילה הלבנונית
נהריה


0916 - El Av Conference
פעלנו בשותפות עם ריק רידינגז שמארח את הכנס השנתי "אליו" במטרה לקרב בין יהודים משיחיים ישראלים לבין נוצרים פלסטינים, ולאפשר להם להלל את אלוהים ולהתפלל יחד. התוצאות מדהימות! אלוהים הוא התשובה היחידה לעימות הישראלי-פלסטיני!


0916 - Naim & Elvira Khoury
שאלוהים יברך את הארגון שלכם בשפע ואת מעשיכם למענו!

נעים ואלווירה חורי
מנהיג הקהילה הבפטיסטית הראשונה
בית לחםברכות ל"מעוז" על יום השנה הארבעים! אני מודה לאלוהים על השנים שחלפו מאז שנפגשנו. אתם ממשיכים לשרת את אלוהים הגדול ומברכים לא רק את הישראלים, אלא גם את המאמינים בגדה המערבית ובעזה. אתם דוגמה טובה המשקפת את אהבת אלוהים בין ישראלים יהודים וערבים.

התפילה שלי בשביל "מעוז" היא שתראו עוד ועוד פרי לעמלכם בקרב ישראלים וערבים. שאנשים רבים ייוושעו וישרתו יחד את גוף המשיח. אנחנו אוהבים אתכם, ארי ושירה.

We love you, Ari and Shira.

שותף פלסטיני למלאכה
יהודה ושומרון


0916 - Victor Bahbah
אני שולח לכם תודות מעומק לבי על התמיכה והסיוע הכלכליים בעבר, שהיו לי לברכה לאין ערוך!

ויקטור בהבה
הקהילה הערבית הבפטיסטית
רמלה


0916 - Ari and Sa’id
פגישה מרגשת מאוד שבה ארי וסעיד רוחצים זה את רגליו של זה. סעיד היה אדם בעייתי מהשטחים, הוא נושע והיום מבשר עם Team Extreme.

חזרה למעלהדור חדש של ארגונים רבי עצמה

0916-Media-001


0916 - Leon & Nina Mazin

קודם כול, אנחנו רוצים להגיד כמה אנחנו מעריכים אתכם כמלווים ושותפים. אנחנו וקהילתנו נהנינו מאוד מהפעילות שלכם – סיוע הומניטרי, רפואי, מלגות, תמיכה ועוד.

בנוסף על כך, אנחנו מעריכים את ההזדמנויות הרבות להכשרה, הסמינרים והכנסים שמעודדים צמיחה רוחנית המובילה להבנה טובה יותר של התפקיד שאלוהים הטיל עלינו. הפעילות שלכם מספקת למאמינים בארץ מגוון רחב של כלים שיחוללו שינוי בעמנו. אנחנו אסירי תודה על מנהיגים ועל ארגון עם שפע של ניסיון ונכונות גדולה לעזור לארגונים ה"צעירים" יותר. אנחנו מקווים להמשך שיתוף פעולה לאורך שנים רבות!

ליאון ונינה מזין
מנהיג קהילת "שבי ציון"
חיפה0916 - Micky & Marianne Yaron

אני מנהיג של הדור השני. מאז ייסדנו את הקהילה שלנו, ארי היה לי למעיין נובע ואב רוחני שאני יכול להתייעץ אתו בנושאים רבים. הניסיון והרצון שלו להכשיר אנשים אחרים וללמד אותם מניסיונו, תמיד נגעו ללבי. הוא ושירה עשו כל מאמץ ליצור קשרים עם אנשים וארגונים רבים בחוץ לארץ, כדי לברך את גוף המשיח בארצנו.

לדוגמה, הקשר עם המאמינים הסינים שארי הביא לירושלים כדי ליצור קשר ביניהם לבין המנהיגים המשיחיים בארץ; הכנסים של Equip עם דניס וקולין ראוס והכנסים עם סאם נדלר ועם אנשי אלוהים אחרים שהיו לנו לברכה.

"מעוז" הוא גם מקור של ברכה וצמיחה אישית באמונה באמצעות הספרים הרבים שהוא מוציא לאור בעברית. הארגון משתמש באמצעי המדיה המקצועיים והמתקדמים ביותר כדי להכריז את הבשורה בדרכים יצירתיות.

לבסוף, "מעוז" גם השפיע באופן ישיר ואישי על נזקקים בקהילתנו שנקלעו לקשיים כספיים, ובירך אותם בסיוע נדיב מאוד באמצעות IstandwithIsrael. אנחנו אסירי תודה! "מעוז" עוזר, מברך, מקדם, מצייד ומלמד כדי להביא כבוד למשיחנו.

מיקי ומריאן ירון
מנהיג קהילת "תהילת יה"
ראשון לציון


0916-Media-002
One of the young Israeli believers we brought to the MJAA's Annual Messiah Conference in Grantham, PA


0916 - Baruch Lieberman


נהניתי באופן אישי מכנסי המנהיגות של Equip, וחלק מחברי הקהילה שלנו זכו לסיוע בלימודים ובצרכים דחופים באמצעות קרן IstandwithIsrael. שאלוהים ימשיך לברך אתכם ואת שירותכם בגוף המשיח בארץ.

ברוך ליברמן
מנהיג קהילת "שמן ששון"
ירושלים

0916 - Maxim & Tanya Garkavenko

אני רוצה להודות לארי ושירה על שהשקיעו את חייהם בבניין הקהילה המשיחית בארץ. כשטניה ואני ייסדנו את קהילתנו, ארי נתן לנו עצות בעלות חשיבות מכרעת ועזר לנו לגדול בצורה בריאה. ארי עזר לי לגבש מחדש את החזון שלי לגבי קהילה מתפתחת המניבה פרי. אני אסיר תודה על כך שארי ושירה הם אנשים שאינם שומרים את הצלחתם לעצמם אלא משתפים בה אחרים ורוצים שגם אחרים יתפתחו. אני גם רוצה לומר למי שתומך ב"מעוז ישראל": אתם משקיעים את המשאבים שלכם בגוף המשיח בארץ.

אני מנהיג קהילה של עולים חדשים, ויכול לומר שיש משפחות שהסיוע של "מעוז" היה חיוני להם ביותר כשהתחילו את חייהם בארץ. אנחנו רוצים להודות ל"מעוז" על שנים ארוכות של ידידות, אהבה, דאגה ותמיכה.

מקסים וטניה גרקבנקו
מנהיג קהילת "אור לעולם"
בת ים0916 - Israel & Victoria Pochtar

אני רואה בארי ושירה ידידים אישיים יקרים, מלווים ומדריכים. הם עמודי תווך מדהימים בגוף המאמינים בארץ ומחוצה לה, וידועים בלבם הרחב ובנדיבותם האינסופית.

"מעוז" הוא ידיד שתמיד מוכן לעזור, דוגמה והשראה לאנשים רבים. אנחנו נהנים מהפעילות ואסירי תודה על ההשקעה האינסופית במלכות האלוהים בארץ.

ישראל וויקטוריה פוכטר
מנהיג קהילת "בית הלל"
אשדוד


0916-Media-003
מוזיקאי משיחי צעיר מקליט סינגל מקורי באמצעות פרויקט אמנים צעירים.


0916-Media-004
Watchman: The Prophecy – צילום מהסט.ידידינו המכובדים מעולם המדיה

0916 - Maoz Children Music
הילדים (והמבוגרים) שהפכו את הפקת התקליטור "מיוחד אתה" (לילדים) למציאות.

0916 - Chris Mitchell


כמי שזכה לדווח על ישראל במשך עשרים השנים האחרונות, ולראות כיצד התקשורת מעוותת את התדמית של ישראל בעיני העולם, אני מצדיע ל"מעוז" על הצגת האמת על ישראל בפני העמים! בימים סוערים אלה, שבהם ארגונים כמו BDS עושים דמוניזציה לישראל, הסיקור הכן של "מעוז" הוא נכס יקר במלחמה על האמת שישראל נאבקת בה.

כריס מיצ'ל
ראש הדסק לחדשות המזרח התיכון, CBN
ירושלים

ארי ושירה, החזון, היציבות, הנאמנות והרוח החלוצית שלכם הם עדות לכולנו. ההשפעה שלכם על הארץ והמורשת שלכם נרחבות, ו-Kehila News שמח להיות אחד הארגונים הרבים ש"מעוז ישראל" סייע לו עוד מהשלבים הראשונים. בשם הצוות, המחברים והקוראים של KehilaNews.com מכל רחבי העולם, תודה רבה!

צוות KehilaNews
חיפה0916 - Candido Giraldo

"מעוז ישראל" הקנה למשפחתי, לקהילות הבינלאומיות בלונדון ולמאמינים הדרום אמריקנים ברחבי העולם את ההבנה שהעם היהודי זקוק לבשורה, שאנחנו הנוצרים לא נזכה לתחייה שאנחנו רוצים וכה זקוקים לה, אלא אם כן נתפלל ונפעל. ברומים א 16 כתוב שצריך להכריז את הבשורה קודם כול לעם היהודי. ספרו של ארי, To the Jew First ("ליהודי בראשונה") והגיליון החודשי של "מעוז" העשירו והעמיקו את ההבנה שלי לגבי אלוהים, ישראל והעתיד.

אתם מתנה מדהימה לגוף המשיח.

קנדידו גיראלדו
Pastor, Emmanuel Families to the Nations
מנהיג קהילת Emmanuel Families to the Nations (קהילה היספאנית בינלאומית בלונדון)
יושב ראש האספה החודשית של מנהיגי קהילות בלונדון לתחייה בישראל0916 - Eitan Bar

"מעוז ישראל" היה לנו לברכה גדולה ב-One for Israel כבר מההתחלה. יש ארגונים שמתחרים זה בזה, אבל "מעוז" ביקש רק לברך, לעודד ולעזור. לדוגמה, המאמצים האפולוגטיים שלנו, שהפכו לידועים, קשורים מאוד ל"מעוז", שתמיד אפשרו לנו להשתמש בחומרים המתורגמים שלהם.

אפילו ברמה האישית, נהניתי מחלק מהספרים שלהם שתורגמו לעברית.

הקריאה באנגלית קשה לי יותר מאשר מהנה. "מעוז" הנגיש ספרים נפלאים לדוברי העברית, ואני אסיר תודה על כך ועליהם.

איתן בר
ONE FOR ISRAEL
נתניה


0916 - Wayne & Ann Hilsden


נפלה בחלקנו הזכות להיות הידידים של ארי ושירה סורקו-רם במשך יותר משלושים שנה. הם חלוצים אמתיים. "מעוז" הוא חוד החנית של הפצת דבר אלוהים בישראל וברחבי העולם. אן ואני שולחים את אהבתנו, את תודתנו העמוקה ואת ברכותינו על ארבעים שנות שירות נאמן ופורה.

ויין ואן הילסדן
מייסד שותף של קהילת "מלך המלכים"
מייסד ונשיא FIRM
ירושלים

0916 - Maoz Media 5
הקלטות במעוז!

חזרה למעלההמשפחה הבינלאומית שלנו

0916 - Ani Ratz Productionצילום מהסרטת הקליפ "אני רץ".


0916 - Marcus and Joni Lamb


ארי ושירה, ברכות ואיחולים! האהבה העזה שלכם לעם היהודי השפיעה על נוצרים ברחבי העולם לתמוך בעם הנבחר ולהתפלל בעדו.

אנחנו מעריכים את הקשר הנפלא שלנו לאורך השנים ומצפים בכיליון עיניים להזדמנות הבאה שלנו להיפגש. שאלוהים ימשיך את פעולתו העצומה באמצעותכם גם בשנים הבאות.

מרקוס וג'וני לאמב
רשת הטלוויזיה Daystar0916 - Joel Chernoff

כידיד ותיק ופועל שותף בתחייה היהודית המשיחית, אני רוצה לברך את "מעוז" ואת ארי ושירה סורקו-רם על ארבעים שנות פעילות בתנועה היהודית המשיחית, גם בארץ וגם מחוצה לה. נדהמתי לראות את ההתפתחות היציבה ברמת היצרנות של "מעוז" לאורך השנים. "מעוז" הוא כיום כוח מוביל ויוזם במדיה הישראלית המשיחית ובעל נוכחות גוברת והולכת במדיה בארץ באופן כללי.

שאלוהים ימשיך להרחיב את טווח הפעולה של "מעוז" ואת התפוקה של הארגון בשנים הבאות וייתן לנו הזדמנויות רבות לשרת יחד את אלוהים ואת משיחנו ישוע, במאמץ המשותף שלנו לראות את מלוא ההתגשמות של חזון התחייה הגשמית והרוחנית של ישראל. יישר כוח ומזל טוב!

יואל צ'רנוב
מזכיר כללי ויושב ראש האגודה היהודית המשיחית באמריקה
יושב ראש "פרויקט יוסף"


0916 - Shilo Ben Hod
סצנה נוספת מהסרטת הקליפ "אני רץ".


0916 - Dr. Jeffrey L. Seif


ארי ושירה,

מעטים עשו כה רבות עם כה מעט, בזמן כה קצר. תודה לכם על מה שעשיתם למעני, למען הקהילה ולמען ישראל.

ד"ר ג'פרי ל' סייף
פרופסור (בגמלאות) ללימודי כתבי הקודש והיהדות
אוניברסיטת Kings
סגן נשיא ומנהל פרויקטים ב-Tree of Life Bible


0916 - Jonathan Cahn

אני מכיר את הפעילות של ארי ושירה בארץ מאז הייתי מאמין צעיר. הם חלוצים בהכרזת המשיח לעם של אלוהים בארצו. במשך השנים הם פעלו ללא לאות, בנאמנות, באומץ, בלהט ובשמחה. הם קרן אור, דוגמה מאירה לשליחים של אלוהים באחרית הימים.

ברכותיי, ארי ושירה! אתם ברכה גם לעם ישראל וגם לעולם כולו!

יונתן קאהן
רב משיחי
חוקר כתבי הקודש
מחבר הספר

The Harbinger

0916 - Kenneth W. and Lynette Hagin


לינט ואני רוצים להקדיש רגע לברך אתכם ביום השנה הארבעים לפעילותכם בארץ.

ההתמדה והיציבות שלכם כמשרתי אלוהים הן ראיה לאמונתכם, שלא לדבר על טוב לבכם ועל נאמנותכם לאלוהים. אני מאמין אתכם יחד שעוד יהיו לכם שנים רבות של פעילות פוריה בישראל, בהתאם להדרכת אלוהים.

קנת' ו' ולינט הייגן
נשיא Kenneth Hagin Ministries
מנהיג קהילת Rhema Bible Church


0916 - Drawing Comics
פרויקט פרשת השבוע באנימציה על לוח לבן באתר.הם היו שם כשהיינו זקוקים לסיוע

0916 - Maoz Board
הוועד המדהים של "מעוז" (משמאל): שירה, ארי, שני פרגוסון, אריק מוריי, ריי וילקרסון, ג'ונתן ברניז, ארז צורף, פול ליברמן. חסר: דניס ראוס.


0916 - Dennis & Colleen Rouse

אנחנו מכירים את ארי ושירה במשך כמעט עשרים וחמש שנים, תמכנו בפעילות שלהם ואנחנו מכהנים בוועד של "מעוז". אינני יכול לחשוב על שני אנשים יקרים יותר ללבו של אלוהים ולרצונו בצד הזה של העולם מאשר ארי ושירה.

נסענו יחד, נהנינו מהרבה ארוחות משותפות ותכננו יחד איך נוכל לפעול עוד למען עם ישראל. תודה לכם, ארי ושירה, על הנאמנות והשירות המדהימים שהענקתם לעם ישראל, לכל המנהיגים והרועים בארץ ולתובנה המופלאה שהענקתם לקהילה שלנו כיצד לאהוב את העם היהודי ולעזור לו למצוא את המשיח.

אנחנו שולחים לכם את אהבתנו מקהילת Victory World Church.

דניס וקולין ראוס
מנהיגי קהילת Victory World Church0916 - Marty & Marleen Waldman

ארי, שירה וחברי הצוות היקרים,

מזל טוב לציון שנת הארבעים לפעילות של "מעוז"! אלוהים השתמש ב"מעוז" כדי לפאר את שמו הגדול הרבה מעל לציפיות. בשורת משיחנו ישוע נשמעת בארץ במשך ארבעים שנה, ופרי הפעילות של "מעוז" נראה לעיני כול.

ארי ושירה – אתם משרתים נאמנים בבית אדונכם. עמדתם בסבלנות בשמחות ובקשיים. אחינו ואחיותינו בארץ מושפעים מאוד מקולכם וממעשיכם בארץ אבותינו. לבנו אתכם מאז שנות השמונים ואנחנו ממשיכים להודות לאלוהים הקדוש עליכם ועל משפחתכם.

מרטי ומרלין ולדמן
רב בית הכנסת המשיחי "ברוך השם"

0916 - Pastor Jack and Anna Hayford

אנחנו שמחים מאוד לשלוח לכם את ברכותינו לציון שנת הארבעים לפעילותכם ולהפצת אורו ואהבתו של משיחנו ישוע, בן האלוהים.

אנה ואני שמחים לציין לשבח את החוסן, החכמה, הדינמיקה והמסר של "מעוז ישראל" ושל החומרים הרבים שאתם מספקים, ואת השיטות הרבות שאתם נוקטים.

הידידות והתמיכה שלנו עמדו במבחן המחויבות לאורך זמן וגם בימים קשים אלה של ניצחון לקראת שיבת המשיח. אנחנו מתפללים בשבילכם לחסד, הגנה ופוריות, ושכל אלה ירבו בכם. אנחנו עומדים אתכם ועם העם היהודי בארץ ובעולם בתקופה חשובה זאת.

ג'ק ואנה הייפורד
Chancellor, The King’s University
0916 - Jeff & Janet Forman

ג'ף ואני תמיד אהבנו את הפעילות של "מעוז", מאז פגשנו את ארי ושירה לפני יותר משלושים שנה. הפעילות המקורית, החלוצית והממושכת של "מעוז" היא עדות גם לנאמנות אלוהים לעמנו וגם לחוסן ולמחויבות הבלתי מעורערות של ארי ושירה לחזון שאלוהים נתן להם.

אנחנו שמחים לראות את ההשפעה של "מעוז" בישראל במהלך השנים, ואת ההשפעה האישית של ארי ושירה על אנשים בארץ, ביניהם בני משפחה שלנו. אנחנו אסירי תודה על השנים שבהן הם שירתו את אלוהים בארץ.

ג'ף וג'נט פורמן
רב בית הכנסת המשיחי City of David0916 - MIR


0916 - Sid Roth


אם אתם רוצים את חוד החנית של מידע על אחרית הימים, הירשמו לרשימת הנמענים של גיליון "מעוז" של ארי ושירה.

אני קורא אותו במשך שנים רבות, ובעיני הוא איגרת העדכון היחידה על נבואות אחרית הימים שאני מוכן לקרוא, הישר מישראל – איגרת העדכון של "מעוז". הירשם עוד היום!

סיד רות'
מארח התכנית It's Supernatural


ידידים ומשפחה המשרתים את אלוהים ברחבי העולם

0916 - Ari blesses Chinese Christian leaders

0916 - Wayne Wilks Jr.

ארי ושירה היקרים,

בשם המנהיג רוברט מוריס וידידיכם ומעריציכם בקהילת Gateway, אנחנו שולחים לכם את ברכותינו לציון ארבעים שנות פעילות פורייה. התכבדנו לתמוך בכם כל השנים ולשמוח בנאמנותו של אלוהים לכם.

באהבה רבה ובברכות חמות,

ויין וילקס
רועה קהילה והפעילות היהודית
קהילת Gateway0916 - Paul & Luanne Wilbur

מזל טוב "מעוז"!

אנחנו ידידים במשך שלושים וארבע שנים מתוך ארבעים שנות הפעילות שלכם, ואני גאה לקרוא לכם ידידים! בניית קהילות, תמיכה בגוף המשיח, פעילות פורייה בהוצאה לאור והכרזת הבשורה – כולן אבני דרך בהשפעה העצומה של "מעוז" בישראל וברחבי העולם!

יש לכם עדות של נאמנות ויושר עד עצם היום הזה, וזכיתי פעול לצדכם במשך שנים רבות. משפחתי ואני שולחים לכם ברכות חמות על מלאכתכם הנאמנה, ומצפים בכיליון עיניים להמשיך לתמוך בכם כל עוד המשיח נותן לנו כוח! טוב עשיתם, משרתים טובים ונאמנים!

פול ולואן וילבור
Integrity Music, Wilbur Ministries0916 - John Bevere


אנחנו אסירי תודה על המלאכה שארי ושירה סורקו-רם עושים בארץ. אנחנו מעריצים את אהבתם וחמלתם לעם ישראל. הם עשו מלאכה מדהימה וייצגו את המשיח ברחבי העולם.

ג'ון בוויר
מחבר, דובר
נשיא Messenger International


0916 - Dr. Dennis & Ginger Lindsay

הוריי הקנו לכל אחד מילדיהם אהבה לעם היהודי, ולמדנו מגיל צעיר את העיקרון של כתבי הקודש, שלפיו אלוהים יברך את מי שמברך את ישראל. אחותי שירה לקחה את הלפיד מידיו של אבי.

היום ילדיהם ונכדיהם של ארי ושירה התמסרו להמשיך את המורשת הזאת של ברכה לעם ישראל. ארי ושירה ומשפחת "מעוז" הקדישו את חייהם במסירות במשך ארבעים השנים האחרונות לישועת עם ישראל.

ארי ושירה, תודה לכם על חמלתכם והקרבתכם המסורות לעם הזה, בסביבה רצופת אתגרים.

ד"ר דניס וג'ינג'ר לינדסי
נשיא Christ for the Nations
השותפות שלכם עם האגודה היהודית המשיחית באמריקה, העניקה למאות ישראלים צעירים הזדמנות לבוא לאמריקה ולהשתתף בכנס הלאומי השנתי שלנו. המשלחת מישראל היא תמיד גולת הכותרת בציון האירוע החשוב ביותר של האגודה בכל שנה.

בנוף לכך, התמיכה שלכם ב"פרויקט יוסף" בארץ סייע לנו להגיש סיוע הומניטרי לאלפי נזקקים. סייעתם לנו בכספים שהיינו זקוקים להם נואשות כדי להשלים את שיפוץ המחסן ורכישת המשאית החדשה של "פרויקט יוסף".

ברכותינו ותודה רבה!

צוות האגודה היהודית המשיחית באמריקה
צוות "פרויקט יוסף" בארץ0916 - Jimmy Wong

נפלה בחלקי זכות גדולה והזדמנות לעבוד עם ארי ושירה וללמוד רבות משניהם.

אני עובד עם ארי מאז 2012 והחוויה מחממת את הלב. יש לו חזון ברור של העתיד. אני תמיד מתעודד מרוחו החלוצית, צורת החשיבה שלו הרואה את טובת המלכות ומלבו האבהי. יש לו תשוקה גדולה ללוות את הדורות הבאים ולהקים את דור המנהיגים הבא.

אני מכבד מאוד את המאמרים הרבים של שירה, הכותבת אותם באופן מקצועי, אחראי ומלא תובנות, ומעריך את האופן שבו היא מעדכנת את המאמינים ואת העולם.

אני מתרגש מאוד לראות את "מעוז" מגיע לארבעים שנות בגרות, מתקדם במסירות לקראת העתיד שלפניו.

ג'ימי וונג
יועץ ב-Kingdom Ministries, Hong Kong


0916 - Ari filming
רשת הטלוויזיה For Good TV בטייוואן: ארי מסריט סדרת לימוד למזרח הרחוק על ישראל.שניים מאנשי סודנו הראשונים


0916 - Paul Liberman

פגשתי את שירה לראשונה בשנת 1973, כשהיינו עסוקים מאוד בשינוי השם והתדמית של התנועה המשיחית. שנתיים לאחר מכן, היא ביקשה מכמה מנהיגים צעירים, ואני ביניהם, לגבש ארגון שישלח מאמינים יהודים לארץ. היה חשוב לה שהמנהיגות תהיה גברית.

מאוחר יותר באותו קיץ, היא ביקרה אותי בצפון וירג'יניה וסיפרה לי על נבואה ששמעה לאחרונה, שבקרוב תפגוש את בעלה לעתיד. שבועות ספורים לאחר מכן היא פגשה את ארי, שכבר ידע שאלוהים קורא לו לעלות לארץ.

בעיניי, זהו חלק חשוב מאוד בייסוד התנועה המשיחית בת זמננו בארץ, כי היא איננה מתקיימת בחסותו של ארגון כלשהו מחוץ לארץ. המאמצים המשותפים שלהם משכו למלכות רבים מהמנהיגים הראשונים במעלה בימינו. ארי ושירה, האופן שבו השקעתם את חייכם הופך אתכם לגיבורים.

פול ליברמן
רב משיחי, קהילה משיחית "אוהב שלום"
מנהל כללי של Alliance for Israel Advocacy0916 - Dr. Michael L. & Nancy Brown

ארי ושירה סורקו-רם הם חלוצים אמתיים – והניחו את היסודות במקום שבו הם לא היו קיימים, חרשו באדמה לא מעובדת, הציגו מושגים ישנים-חדשים של המאמינים וסללו את הדרך לשינוי פני הדור.

את כל זה הם עשו בלי לסגת או לנוע ממקומם על אף האתגרים והקשיים, ולפעמים כנגד כל הסיכויים.

בחסד אלוהים הציג "מעוז" קנה מידה עולמי ושירת את גוף המשיח בארץ ביושר במשך ארבעים שנה, ועזר למאמינים בעולם להכיר בחשיבותה של ישראל ולגלות מחדש את השורשים היהודים של האמונה המשיחית. אני מכיר את ארי ושירה מאז שנת 1984, והם היו ידידים ושותפים נאמנים לעבודה. אני מתכבד להיות בן לאותה משפחה רוחנית.

ד"ר מייקל ל' וננסי בראון
מארח תכנית הרדיו The Line of Fire
מחבר ומשתתף בפולמוסים


0916 - Sorko-Ram-Ferguson
משפחת סורקו-רם – פרגוסון שלנו: כולם אוהבים את אלוהים! (מהקצה האחורי השמאלי ובכיוון השעון:) ארי, שירה, גייל (אימא של קובי), קובי, עלית, סלע, שני, נשר, נווה, להב.

חזרה למעלההמנהלת הבינלאומית שלנו: "מעוז" איננו "מעוז" בלעדיה

למה אני משרתת בארגון?

קריסטי וילקרסון

0916 - Christy Wilkerson

נפלה בחלקי הזכות לשרת את ארי ושירה במשך 28 שנים.

לא התחלתי עם המטרה הזאת לנגד עיניי. למעשה, לא היו לי שאיפות אישיות לקריירה בכלל. הייתי אם צעירה עם שני בנים קטנים. כן, אני בוגרת אוניברסיטת Oral Roberts עם תואר בניהול עסקים. כן, גדלתי במשפחה שעסקה בפעילות משיחית (אבי היה רועה קהילה עם כישרון לכלכלה ובניין). וכן, אלוהים קרא לסבתי להכריז את הבשורה לקהילה היהודית בעירה.

אבל לאלוהים הייתה תכנית גם לחיי. בזמן שהייתי בחופשה בהרי הרוקי, בגילברט, הציג בפניי אחיה של שירה את ארי ושירה, שבאותה תקופה בילו בארצות הברית. הם רצו להקים משרד בארצות הברית כדי לבנות את הקשר עם האנשים שתמכו בפעילות שלהם בארץ.

הסכמתי לייעץ ולעזור להם להכין את תשתית הנתונים ואת המבנה האדמיניסטרטיבי של "מעוז ישראל". עבדתי יום בשבוע, אחר כך יומיים, אחר כך שכרתי עוזר (אמי) שיבצע את המטלות השגרתיות של ניהול ארגון. ניהלתי את הארגון במשרה מלאה מהמשרד בביתי בטקסס במשך שלוש עשרה שנים. בסופו של דבר, הצוות שלנו התרחב, ועברתי למשרד יפהפה באזור דאלאס פורט וורת'.

ארגון "מעוז ישראל" גדל מאז והתרחב. הוא התחיל משני אנשים, ארי ושירה, שהיו להם משא, קריאה, רצון עז והתמדה כפי שלא ראיתי מעודי, להכריז את הבשורה לעם ישראל – האמת על המשיח, ישוע. כיום יש בו צוות של שבעה עשר אנשים במשרד בתל אביב – ויש לנו משרדים בכל רחבי העולם עם מנהלים בכל ארץ שמטרתם האחת היא לשרת את החזון שאלוהים שם בלבם של ארי ושירה.

When I read about leadership, I’m always struck by what is required to be an effective leader. It’s almost an impossible task to lead others. And many times, a thankless position. But what I have seen in Ari and Shira is a burning desire to push the envelope…to go where others have not dreamed possible…to break down barriers of impossibility…and to reach every Israeli they can with the power of the Gospel.

ראיתי אותם עומדים איתן ויציב, למרות המלחמות, הטרור, האכזבות והאתגרים. מעולם לא ראיתי שינוי בנחישות שלהם לפתוח דלתות לבשורה. ארי ושירה מעולם לא פעלו לבדם במטרתם להכריז את הבשורה בארץ. כמנהיגים, הם הבינו שהם אינם יכולים לעשות הכול, אבל כבעלי החזון, הם מבינים שאפשר לעשות הכול!

כנסי נוער, קהילה דוברת עברית בלבד בתל אביב, הוצאת ספרים בעברית, קרן סיוע, IstandwithIsrael שהשפיע על אינספור אנשים וארגונים בארץ, ועכשיו השימוש במדיה על כל צורותיה כדי להכריז את הבשורה לדור הזה – ארי ושירה הם חלוצים ומראים לאנשים רבים אחרים את הדרך לחלום על מה שיכול להיות, ולהגשים אותו.

אני נדהמת נוכח הארגונים והמנהיגים הרבים בארץ (גם בדור הזה וגם מהדור הבא) שהושפעו מההשקעה הנדיבה של הזמן, המשאבים, היצירתיות והמנהיגות של ארי ושירה. אלה היו ארבעים שנות חיזוק, השפעה ופוריות!

העובדה שאלוהים בחר בי לעבוד אתם היא זכות ושמחה גדולה בעיניי.


0916 - Ari Shira and Christy

חזרה למעלההמשפחה המורחבת ובוני המלכות – צוות לעניין וחסר תחליף ל"מעוז" ולארץ

ישראל

0916 - Maoz Israel Team
שורה ראשונה משמאל: ליה, לירז, עדית, אבי, דניאל
שורה שנייה: רחלית, ארי, שירה, איציק
שורה שלישית: אירינה, אבגני, ליטל, טניה, רומן, ליז, רחל, קטי, ערן, עמית

 

צוות בארצות הברית

0916 - Maoz USA Team
ג'יני פורד, כריסטי וילקרסון, שריל פייפר, בטי ברקהרט, טד ואנלנדגם

 

צוות בממלכה המאוחדת

0916 - Maoz UK Team
קולין פוגויל, פטרה מונטק, בריאן ואליזבת גרינאווי, הלן ודן דלאפ

 

צוות באירלנד

0916 - Maoz Ireland
מרי קלי, אימון קלי, מרים ביטי

 

נציגות בגרמניה

0916 - German Representatives
אולירקה ויורגן הרמן

 

נציגים בקנדה

0916 - Canada Team
ג'ים ובב בראון

 

נציגים בספרד

0916 - Omer Leon
עומר ליאון

חזרה למעלה

י